Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar egy lány már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy lány már az első randin ágyba bújni? Ti is dobnátok az ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Netről randiztam egy lánnyal szimpi volt viszont mikor a randi végen felajánlotta magát minden összedőlt. Teljesen kiábrándító egy ilyen nő.
2016. jan. 8. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Reálisan nézve elég valószínűtlen, hogy annyira nagyon rádizgult volna. Akkor pedig mindig, mindenkivel ezt csinálja, aki kicsit is szimpatikus neki. Így érthető, ha csalódott vagy.
2016. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nálam bizony úgy van hogy ha nem küzdhetek 2-3 hónapot egy nőért akkor nem érzem magam ferfinek. Egy igazi ferfiba benne van a küzdő szellem ez ugyanolyan mint a határozottság. Egy férfi nem csak attól lesz férfi hogy domináns határozott
2016. jan. 8. 14:48
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Tehát akkor minden rendben lenne és ő lenne a nagybetűs Nő, ha neked küzdened kellett volna 2-3 hónapot, de egyébként mindenki 1. randiin megdugta volna? Mert így nem tudnád, hogy előtted másokkal hogyan viselkedett.
2016. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert bejössz neki és neki is vannak igényei. Tudod több hónap netes ismerkedés után két opció van: vagy frigid a nő és nem fogod érteni, mért fáj a feje mindig, mikor arra kerülne sor... vagy pedig más pasikkal is ismerkedik, amitől ugyanúgy kiábrándulnál. Lehetne ezt egyáltalán jól csinálni egy egészséges vágyakkal rendelkező nőnek?
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Viszont kérek minden nő felhasználót hogy ne írjon mert van egy másik lány aki szimpi és vele szeretnék ismerkedni. És bocsi annak a 3 felhasználónak, aki irt hogy nem írtam vissza
2016. jan. 8. 15:27
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Édes Istenem... Hónapokig beszéltetek. Más az, ha valóban akkor ismerem meg a lányt és úgy ajánlja fel magát, és megint más több hónapi kvázi ismerkedés után.


Szerintem hülye értékrended van.

2016. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam ilyen lánnyal.

Első tali éa le is feküdtünk,utána egyből az ugrott be mint a kérdezőnél meg az hogy "menjen már haza":D

De nem is volt hosszu dolog meg erzelmeket sem tudott kivaltani.

Az ilyen vagy rég volt pasival vagy nagyon kíván vagy mindenkivel ilyen.

Én is jobb szeretem ha küzdhetek egy nőért.:)

2016. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Viszont kérek minden nő felhasználót hogy ne írjon mert van egy másik lány aki szimpi és vele szeretnék ismerkedni. És bocsi annak a 3 felhasználónak, aki irt hogy nem írtam vissza"


na én itt döntöttem el, hogy kamu a kérdés :D

2016. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azóta is csak a "szeretnék ismerkedni" időszakodat éled, ugye? :D
2018. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!