Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
De tényleg, ha én veszem a fáradtságot, megnézem az adatlapját, írok egy személyes, nem sablon levelet, rászánok 5-10 percet, arra legalább egy "bocsi, de ezért és ezért nem" válasz szerintem minimum elvárható lenne. A levél amit írok annyira nem lehet rossz, mert azt látom, hogy eljönnek az adatlapomra, de ennyi. Ha sablonlevelet írnék (volt ilyen is, akkor az adatlapra sem jöttek el), akkor érteném a dolgot de így... Akkor minek regisztrál az ilyen? Nem hiszem el, hogy egy bocsi de nemre nincs idő.
2016. jan. 10. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert a férfiakkal ellentétben ők 100 levelet kapnak naponta. Ha mindre válaszolnának, akkor azzal telne el a napjuk. Ráadásul valószínűleg van egy helyesebb pasi nálad, akivel leveleznek, így háttérbe szorulsz, úgymond nem érdemelsz meg 1 levelet sem.

De ez nem csak veled van így, nyugi, a többség ugyanezt kapja.

2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha lenne itt egy segítőkész lány, aki megnézné az adatlapom és elmondaná mit változtassak az is jó lenne :) Privátba küldök linket :)
2016. jan. 10. 18:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Az adatlapig mégis eljut, tehát az esélyt megadja. Innen +1 perc se lenne egy bocsi nemet írni minimum.
2016. jan. 10. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat vársz tőlük.
2016. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki, ez van. Ha nem ír vissza, az is egy válasz. Miért kéne ezt fejtegetni? Azért regisztrál, hogy megtalálja a párját. Ehhez szelektálni kell. Te már az első körben kiestél, más néhány levél után esik ki, megint más meg a személyes találka után. Egyre szűkül a kör.
2016. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem igen is ez lenne a minimum, ugyanis egy lány se válaszol vissza, és nem tudom miért. Én csak fektetem be az energiát, és még egy minimális viszontkommunikáció sincs. Én ezt megmondom őszintén bunkóságnak tartom.
2016. jan. 10. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
én szívesen elmondom a véleményem, ha elküldöd a linket.
2016. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jössz be nekik.
2016. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem pasiként az erről a véleményem, hogy túlkínálat van. Ez alatt azt értem, hogy bár nincs 10x annyi férfi regisztrálva az oldalra mint nő. Ellenben aki kicsit is tetszik annak mind írnak, annak reményében valaki hátha végre válaszol.

Így a lány akkor se ír vissza, ha úgy gondolja nem is vagy rossz... Én amikor még régen fent voltam, megesett, hogy egy lány 1 hónap múlva írt, egy másik meg kb fél év után, addigra már rég párkapcsolatban voltam.


Kaptam egy bocsi a késői választ, ha van kedved még ismerkedhetünk üzenetet :)

2016. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldjed 😃n/24
2016. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!