Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő hirtelen kioszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő hirtelen kioszt titeket, eltűnik minden fóruml, nem magasztal titeket tovább az egekbe, titeket férfiakat ez mozgatna? Zavarna? Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne magasztalnia? Viszont ha ok nélkül "kioszt", magyarul flegma, bunkó, és nagyobb az öntudata mint az esze, akkor igen. Zavarna, és "mozgatna" ahogy te mondod.

Ez esetben ugyanazt kapja amit ad, tehát a kis egoja a sárga földig taposva a nem létező nőiességéve együtt.

Amiről te beszélsz a tizenéves kislányok éretlen ostoba játéka, ez nem nevezhető nőnek. Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat.

2016. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ha valakit jogosan osztassz ki? Az ember csak ugy nem szokott ok nelkul
2016. jan. 12. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezem mi az az ok? Konkrétan. Mert így bármi lehet.
2016. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy atvert tobb esetben is ? Ures igereteket tett ?
2016. jan. 12. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy mindenkinek van egy igazsága. Mind a két felet meghallgatnám mielőtt azt mondanám , igaza van bárkinek. De még mindig nem írtál konkrétumot, csak hogy "átvert meg ígérgetett".
2016. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnem kiadni a kapcsolatunkat ilyen szinten. Neki az a problemamegoldasi reakcioja, h letiltja a masikat es kizarolag akkor beszelni, amikor neki ehhez kedve van. Egy kapcsolaat pedig nem igy mukodik
2016. jan. 12. 08:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de nem lehet, hogy ha egy férfi már többször átvert téged, üres ígéreteket tett, akkor érdemesebb lenne arra a kérdésre keresned a választ, hogy eddig miért "magasztaltad az egekbe", és - ha a véleményed és a kapcsolatotok ilyen szinten nem érdekelte mostanáig - miért gondolod, hogy különösebb hatással lesz rá, hogy "kiosztod", vagy egyáltalán miért van ekkora jelentősége számodra utólag, hogy magában mit gondol erről, zavarja-e.


Ha ilyen helyzetben lennék, inkább a saját részemmel foglalkoznék, nem a másikéval, amiben se mozgásterem nincsen, se felelősségem. Arra próbálnék egy őszinte pillantást vetni, hogy én hogyan kerültem ebbe a helyzetbe, hol volt az a pont ebben a történetben, ahol már láttam a rózsaszín szemüveg nélkül, hogy milyen ember a másik, illetve hogyan viszonyul hozzám, és ennek ellenére esetleg mégis tepertem utána, abban a naív hitben, hogy majd változtat bizonyos dolgokon, magamnak vonnám le a tanulságot a jövőre nézve, és igyekeznék továbblépni.

2016. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki eltűnik mindenhonnét a vélt vagy valós sérelmeivel, azzal nem lehet túl sok mindent kezdeni. Higgyen, amit akar, én meg tudom, hogy mit miért tettem. Ha kérdése van, álljon elém, ne képzelődjön össze mindenfélét. Ha kiemelten fontos nekem és én is hibásnak érzem magam részben, akkor talán megpróbálnám tisztázni a történteket magam is, bár ez eddig még sosem vezetett eredményre...
2016. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen viszonyban vagyok vele és hogy mi volt az oka rá. Lehet tökéletesen jogos, érthető, vagy abszolút sértő és elfogadhatatlan is.

Amúgy valószínűleg nem hatna meg különösebben.

2016. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!