Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan férfiró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiról, akinek nagyon sok rossz tulajdonsága van és emiatt nem csajozik, hogy védje őket önmagától?

Figyelt kérdés
Bevallom: a férfi én vagyok, és télleg nagyon sok rossz tulajdonságom van amit nem szégyellek bevallani: flegma, nagyképű, verekedős, hirtelen haragú, elkényeztetett, lusta, önfejű, nemtörődöm hozzáállású, hanyag... És mivel tudatában is vagyok ezeknek, ezért úgymond "védem az embereket" tőlem, többek között a lányokat is, ezért nem ismerkedek, mert tudom hogy a flegma énem felülkerekedne úgyis, és nem nézném semmibe a lányt... stb stb Tehát mit gondoltok erről a döntésről, nekem sajnos nem jó ez így, de mivel tudatában vagyok önmagam hibáinak, ezért mégiscsak jobb így...

2016. jan. 12. 17:08
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Jobb beletörődni a hibáidba, minthogy megpróbálj jó irányba változni? Nem hinném.
2016. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed. De az jobb lenne, ha megpróbálnád kicsit megerőltetni magad, és jó irányba változnál, azzal nem csak a többi ember, de te is jobban járnál.
2016. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a döntés példaértékű hősiesség. Elmondhatatlanul tisztellek érte. Egy napon remélem minden, öntelt, verekedős, nagyképű férfi ilyen hőssé válik.
2016. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak pont ilyen férfiak kellenek, és ha veled nem jönnek össze, akkor majd összejönnek egy másik ugyanilyennel. Szóval miért vonnád meg magadtól az örömöt?
2016. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

60-70 év múlva, a halálod után majd emelünk neked egy szobrot, kérdező :D


Szerintem is inkább változtass magadon, az jobban megéri.

2016. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy nagyon önfejű, kényelmes vagyok, és ezért nem változtatok semmin... és sztem akármilyen esemény történhetne (akár haláleset is), a kényelmet sehogy sem adnám fel...
2016. jan. 13. 17:40
 7/8 anonim válasza:
én is ugyanilyen vagyok 43 évesen!éppen most buktam el életem szerelmét ezzel a köcsög hozzáállásommal!szerintem változtass magadon,mert úgy jársz ahogy én
2016. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó: sajnos nem fogok a hozzáállásom miatt. gondolom neked is mondták fiatalabb korodban hogy változz meg, stb, és mégis ilyen maradtál... Ez egy ördögi kör ami aztán összeroppantja az embert...
2016. jan. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!