Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beülős randin milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beülős randin milyen alkoholos italt isztok szívesen? Van hogy nem isztok?

Figyelt kérdés

Én szinte mindig borra gondolok.

Férfiként minden fajta alkoholt megiszok szívesen, de szerintem a bor a leghangulatosabb.


Minden fajta válasz érdekel.


2016. jan. 13. 07:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nos életemben először amnéziás, hányós részegre borral ittam magam így azóta a borért nem rajongok.


Szerintem randin nem innék alkoholt, de ha muszáj akkor valami lónyál kategóriás koktélt vagy olyasmit, amitől spicces se nagyon leszek.

2016. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, fehérbort leginkább, az könnyebb, mint a vörös.
2016. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

En nagyon nem vagyok boros (ha iszok akkor is csak kólával attol meg tudom hogy falra másznak 😄) nem is tudom megállapítani mitol jo egy bor, szoval azt biztos nem innek. Koktélt szoktam inkabb ha 'kell', vagy sört ha olyan a helyzet/alkalom. (de azt is ilyen évente 3-4 alkalommal iszok Max)

22N

2016. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Beülős randin én eddig mindig teát, limonádét, vagy forró csokit ittam, valahogy furcsa érzésem lenne, ha olyan helyre mennénk a legelején, ahol már egyből alkoholizálni kell :D


De egyébként szerintem a másikhoz igazítanám a választásom, ha ő bort iszik, akkor én is, ha sörözik, akkor kérnék egy cidert, ha pálinkát akar, akkor abban megosztoznék vele.

2016. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mi söröztünk első randin :) De elég sok lány nem szereti.

21/L

2016. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A bor az tokeletes. De fugg attol hogy a lany hany eves. Egy 18-22eves ndm igszan fog orulni a bornak :)

Persze kerdezz ra hogy mit iszik. Igy a legegyszerubb.

Ha elviszed vacsorazni a bor tokeletes. :) 24L

2016. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
eddig akikkel randiztam nem ittak alkoholt egyáltalán. pedig ha lenne olyan aki töményet kér és tisztán issza, azt feleségül venném :D
2016. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

kizárólag alkohol mentes italt iszom ha randin vagyok ...

nem kell ahhoz alkohol h jól érezzem magam

és egy tea vagy kv mellet is lehet beszélgetni

2016. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

17-21 éves lányokkal randizom főleg (22 éves srác vagyok).


A lányok kétharmada elfogadja a bort, egyötöde nem iszik alkoholt, a maradék pedig mást szeretne (főleg akkor már töményet, ha bort nem). Koktélt vagy sört még soha egy lány sem kért/akart randin.


Általában igényes beülős helyekre viszem őket, ahol vannak alkoholos és alkoholmentes italok. Persze jellegükben inkább pubok/kocsmák ezek, mint mondjuk kávézók.

2016. jan. 13. 09:21
 10/25 anonim ***** válasza:

Én randin még nem ittam alkoholt, de az édes, félédes borokat vagy a forralt bort szívesen megiszom. Persze minden túlzás nélkül, már csak azért is, mert engem az alkohol álmosít (és a kávé meg nem ébreszt fel...). :-)

Persze sok múlik a helyszínen is.

2016. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!