Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beülős randin milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beülős randin milyen alkoholos italt isztok szívesen? Van hogy nem isztok?

Figyelt kérdés

Én szinte mindig borra gondolok.

Férfiként minden fajta alkoholt megiszok szívesen, de szerintem a bor a leghangulatosabb.


Minden fajta válasz érdekel.


2016. jan. 13. 07:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Innék én töményt is szívesen, de szerintem furcsán jönne kis ha lehúznék 3 rumot/vodkát/akármit egy randin :D Ezért választom inkább a koktélt, ha már többi gyenge ital (bor, sör) annyira nem a kedvencem. (Bár ahogy írtam a sör fesztiválokon pl teljesen jó, de nem sokat randiztam még fesztiválon:D)


De egyébként az ivós hely nem zavar egyáltalán, csak 'egyformát' igyunk.

2016. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom van egy réteg, amelyik egyáltalán nem alkoholizál és jül érzi magát, de iszonyú felsőbbrendű, mire játsszák meg magukat, azt sem tudom, hogy hány éves korban ciki inni, meg van amelyiknek az anyjáról tudom, hogy tök részeg volt egyszer, meg a masiknak az anyja kihányta a pálikát úgy, hogy mindneki látta, hát mi nek iszik az, aki nem bírja?
2016. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
vmi könnyebb koktél, ami nem túl drága
2016. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

'Van hogy nem isztok?'

Igen, csak olyan van. Sosem iszom.

2016. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

11:

Egyszer egy lánnyal egy dupla Hubertus-t ittunk (fejenként 8 cl) jéggel, mert azt mondta azt szereti és nem is volt drága (csak 350 forint 4 cent). Szóval szerintem ne érezz gátat magadban amiatt, hogy a másik mit gondol rólad. Ha már felkínálja hogy igyatok alkoholos italt, akkor nyugodtan lehet töményet is inni szerintem.

Az hogy ugyanazt iszunk és ugyanolyan mennyiséget, nekem alap.


12:

Részemről talán annyit fűznék hozzá, hogy voltak randijaim nap közben is, nem csak este és megértem ha valaki olyan hogy napközben nem iszik, de ugyanaz az ember egy esti randin már igen. Ha valakivel világosban vagy este 6 előtt van a randi, akkor már nem is mondom hogy igyunk alkoholt, mert azt sok ember nem csinálja.


14:

Semmi baj, volt már ilyen lánnyal is dolgom. Az első randin csak egy Cappy-t ittunk és a végén attól még ugyanúgy csókolóztunk.

Az alkohol azért jó, mert mértékkel fogyasztva ellazít, megnyugtat és beszédesebbé, nyitottabbá tesz. Amire szüksége is van sok embernek, akik izgulósak, ha új embert ismernek meg (pl egy randin).

Alkohol nélkül az első randin 30-40% a csókra az esély, alkohollal 60-70%.

2016. jan. 13. 16:16
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
aki nem csókolózik egy randin az adja fel? mondjam azt a kamasz lányaimnak, vagy mondjam azt, hogy örüljenek, hogy csak csók volt, kérhetett volna többet is a srác
2016. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nálam első randin alkohollal és anélkül is kizárt a csók egy idegennel. Más a helyzet akkor, ha már régóta ismerem más közegből a partnert, és megvan egy ideje a kölcsönös vonzódás, és a randi csak az ismeretségünk szorosabbra fűzése céljából van.
2016. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én nem azért járok randizni, hogy csókolózzak. Sőt ha alkoholt iszik közben az illető akkor méginkább 0% az esély csókolózásra, mert ha nem szeretem az italt, akkor más szájáról sem akarom lenyalogatni.

Az itallal elért lazaság meg csak csalás, én nem tartom valós dolognak. Olyan mint ha puskázással lennék ötös tanuló. Nem az én érdemem, és csak addig tart amíg ott a segédeszköz.

2016. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

16-17:

Világos, nem vagyunk egyformák.


Saját tapasztalat: Sosem volt a barátnőm, illetve sosem szexeltem olyan lánnyal, akivel az első randin nem csókolóztam. Képzeljétek el, az eddigi leghosszabb párkapcsolatomban, ami 2,5 évig tartott, az első randin csókolóztam a lánnyal és a második randin feküdtünk le egymással. Én 19 éves voltam, ő 18.

Szerintem 3-4 óra hossza csöndes beszélgetés alatt, egy-két pohár bort elfogyasztva vagy kialakul két ember között olyan vonzalom, ami aztán csókot eredményez (ha a fiú kezdeményez), vagy nem.


Régen mindig próbáltam később is keresni az olyan lányokat, akikkel nem volt csók az első randin, de később hiába akartam volna sokszor akár csak második randit, még az sem mindig jött össze.

És nem csak nagy ribik csókolóznak az első randin. A fentebb leírt 2,5 évig tartó barátnőnek csak a harmadik férfi voltam az életében. A mostani barátnőmnek csak a második vagyok. És mindkettőt az első randin csókoltam meg, miközben arról habogtak, hogy "hát ők ilyet soha".


18:

A csók csak annak a kifejeződése, hogy két ember 3-4 óra beszélgetés és fizikai közelség után úgy érzi elsőre, hogy egy hullámhosszon vannak.

Ahogy írtam, az alkohol nekem sem kötelező. A mostani barátnőmmel egy-egy Cappy-t ittunk az első randin és úgy is megcsókoltam két óra után. (Második találkozásunk az életben volt.) Szóval megy a dolog pia nélkül is. De nyilván könyebb.

Gondolom akkor az is csalás hogy egy csöndes beülős helyre, egy kis sarokba viszem a lányt, nem pedig egy hangos szórakozóhely legforgalmasabb zugába. Vagy az is csalás, hogy 1-1,5 óra után átkarolok egy lányt. Az csalás, hogy van 1-2 minden lánynak tetsző viccem/történetem, amit szinte minden első randin elsütök? Csalás hogyha kisimítom a szeméből a haját?


Még egyszer mondom, a nők 50-60%-a simán csókolózik az első randin, sok olyan is akivel később semmi nem alakul ki végül sajnos. És aki nem csókolózik, szerintem sok csak azért, mert végül rájön hogy nem tetszem neki. Nem azért, mert ne lenne rá vevő.

2016. jan. 13. 16:54
 20/25 anonim ***** válasza:
Nálad talán azt jelenti a csók. Nálam a szerelem kifejezése egy olyan személy felé akivel komoly párkapcsolatban vagyok. Sosem volt még ingerenciám, hogy lekapjak valakit csak azért mert egy hullámhosszon vagyunk. Ha pedig a felsorolt dolgokat akkor mered csak csinálni ha iszol, akkor igen csalás, amúgy nem, mert akkor az te vagy. De a piás lazaság csak addig tart amíg a pia benned van. Az lenne a valós ha annyit dolgoznál magadon, hogy alapból ne féljél amikor megismersz egy új embert. Különben is mit lehet ettől félni? Nem dől össze a világ ha esetleg nem jössz be neki.
2016. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!