Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedtél meg a (z)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtél meg a (z) ex/jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hol ismerkedtetek meg a volt- vagy a jelenlegi párotokkal?! Internet, tömegközlekedés, buli, stb.?! Kort és nemet is írjatok légyszíves, illetve hogy mennyi ideje vagytok együtt.


Köszönöm a válaszokat! :)



2016. jan. 13. 16:36
1 2 3
 11/22 opened paradise ***** válasza:
51%
Net.
2016. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Osztalytarsak voltunk.


Nem volt sikeres kapcsolat... 3 nyamvadt honapig voltunk egyutt.

2016. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A legelső barátnőmmel középiskolás koromban. A tesómnak barátnője volt, 17 évesek voltunk, pár hónapig jártunk.

A másodikkal egyetem 2. évében egy laborgyakorlaton. Ő tartotta nekem. 4,5 évvel volt idősebb, és 1,5 évig voltunk együtt. Tehát "tanárnéni" "kisdiák" szerelembe estek. :D

Utána a következővel neten az előzővel való szakítás után nemsokkal egy fórumoldalon, ő is 4 évvel volt idősebb, és fél évig voltunk együtt. Aztán szintén neten, ő fiatalab volt 5 évvel, vele pár hónapot voltunk együtt. Nem alakult ki szerelem. A következővel pár év kihagyás után élőben retro buliban egy tóparton, 11 évvel volt idősebb és kb. pár hónapot voltunk együtt, sajna nem alakult ki mélyebb szerelem (nem a korkülönbség miatt). Most jó ideje nincs senkim, nem keresek tudatosan, és olyan helyen élek, ahol nem is igazán van lehetőségem ismerkedni. Esély sincs potenciális jelöltre. Majd alakul, nem kattogok ezen.

2016. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
exemmel itt, jelenlegi még nincs.
2016. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egy közös délutáni focizás alkalmával kint a parkban, én sétáltam a barátnőmmel, mikor az egyik közös ismerősünk oda hívott minket, és beálltunk focizni.

Azóta is együtt vagyunk.


Most lesz 4 éve.

Én 19/L ő meg 21/F

2016. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem csak exekkel, de bárkivel, akivel egy kicsit is felkeltettük egymás figyelmét, hogy mindketten úgy éreztük, szerencsés körülmények esetén lehetett volna vele kapcsolat:

utazáskor többször is

nyelviskolában

szakmai kiránduláson

munkahelyi továbbképzésen

interneten

2016. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A páromat a főiskolán ismertem meg több mint két éve. Én akkor voltam gólya, ő meg már másodéves, de a facebookon írt rám, és ott indult el minden :) 22 lány vagyok és nem sokára 2 és fél évesek leszünk *.*
2016. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Közös baráti társaság révén.
2016. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az exemmel interneten, vele fél évig voltunk együtt. A mostani barátommal buliban, vele három hónapja vagyunk együtt, és remélem, örökre. 20l
2016. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Társkeresőn, 4,5 hónapja vagyunk együtt ♥ Remélem örökre :)
2016. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!