Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, volt már valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, volt már valakinek mélyen vallásos barátnője?

Figyelt kérdés
Kifogtam egy ilyen lânyt én megyeszékhelyen ő 50kmre lakik faluban anyukàja testvére és ő is nagyon vallàsosak, külsőre nagyon szép (szolid szépség) csak sok a furcsasàg kommentekbe majd még irok de ha valaki jàrt màr igy irjon köszönöm

#vallás #bonyolult làny
2016. jan. 14. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem de nem is szeretnék. Nem illek bele az ők kicsi világukba :) az nem lenne gáz ha hisz Istenben de egy vallásos szóval misére jár meg minden... az nem feküdne. Lehet bármilyen jó ember, egyszerűen nem férnénk össze, más vagyok, máshogyan gondolkozom, más a világnézetem. Csak kínlódnánk + sok lenne a konfliktus. legalábbis szerintem.

Voltam unokatesóm keresztelőjén, a csaj aki tartotta a misét valami eszméletlenül bomba nő volt.. komolyan. szinte már tökéles volt :D de ugye a vallás..

Nem vagyok jóban egyik vallással sem :)

2016. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt és remélem nem is lesz mert elég csúnyán beszélek és hát szerintem az első "kur.va isten ba.ssza meg" hallatán erősen menekülne.
2016. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vallásos lánynak tartom magam, de nem járok misékre meg gyülekezetekbe, csak hiszek Istenben, és igyekszem jó emberként élni, nem bűnösként. Ezalatt azt értem, hogy nem szoktam hazudni, csalni, lopni, stb, nem ócsárolok másokat. De nem gondolom, hogy emiatt elvakult lennék. Biztos vannak még hasonló lányok, mint én.
2016. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen volt. Én bírom az ilyen lányokat, mert legalább próbálnak odafigyelni egyes értékekre, meg tulajdonságokra magukban, ez jó dolog lehet nagyon. Viszont ha valaki nagyon fanatista azzal ne kezdj! Az egészséges hit viszont jó, én csak ajánlani tudom az ilyen lányokat( még ha esetleg olyat is mond ami néha sok, vagy fura. Cserébe meg nagyon boldog párkapcsolatod lehet ha figyeltek egymásra.
2016. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as pont azzal van baj, hogy templom vecsernye szertartasok, a pap kihasznâlja. Konkretan az egyhàzé az iskola ott kisegitö ma nem ment dolgozni mert a pap gyerekeire vigyàzott (valami nénivel) ha màr ott van mise ruhàt varrja mert a pap meg a felesege elmentek valahova, randikat a szertartasok hatarozzak meg...
2016. jan. 14. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem volt hid el felejtos
2016. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!