Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó falon tapadó mélyen...

Hátsó falon tapadó mélyen fekvő méhlepénye volt valakinek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem.
2014. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2014. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Roberta77 ***** válasza:

Szintén ;-)

22+4hkm

2014. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mi lett a végkifejlet? Most vagyok 26 hetes, méretek alapján 28, és múlt héten még mindig csak 5 mm-re volt a méhszájtól a lepény. Ráadásul harántba is fekszik a csöppem. Megúszhatom ezt császár nélkül, vagy készüljek lelkileg szerintetek? :)

Nálatok mi a helyzet?

2014. jún. 10. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csaszarom volt, de nem a lepeny miatt. Fejvegu volt a lanyom. 36 heten surgos csaszarral jott a vilagra. De csak auert mert a nyakara es mellkasara tekerdett a koldokzsinor. Amugy siman megszulhettem volna termeszetesen.
2014. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is de ez milyen összefüggésben van a császárral?
2014. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint mi milyen összefüggésben van a császárral? A harántfekvésre gondolsz, vagy arra, hogy a placenta közelsége miatt bármikor bevérezhetek, vagy egy minimális méhszáj nyíltságnál elkezdhet leválni a lepény amitől nem jut majd levegőhöz, stb a babám? Sok kis tényező miatt lehet császár a vége és a véleményeitekre lennék kiváncsi, hogy járt-e már valaki ebben a cipőben.
2014. jún. 10. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Bakker, haránt, nem akarlak ijesztgetni, de én megszívtam. És az a csaj is akivel egy szobában voltunk a kórházban. A mélyen fekvő (eleinte méhszájat takaró) lepényemből kb a 28. hétre normális lett, de a baba nem fordult be. És nem fért el. 34 hetesen szültem ,sürgősségi császárral, mert a manó szétrúgta a magzatburkot, és megszaggatta a méhlepényt is kicsit, így az elkezdett leválni. De én nagyon picike vagyok, ő meg nagy baba lett (34 hetesen 2500 g-mal született). Szobatársam dettó, ott sem fért el a haránfekvéses gyerek és kibújt inkább, 35 hetesen. Mindkét baba jól van. Általában ha nincs biológiai akadája, be szoktak fordulni a babák, reméljük hogy a tiéd is befordul és megszülheted simán, most még picike, elég sok helye van mocorogni.
2014. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bevéreztél? Vagy befektettek a kórházba hamarabb? Hogy derült ki, hogy szétrugta a lepényt? Szivárgott a magzatvized?
2014. jún. 10. 14:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert egyáltalán nem változtatja a helyét. Mindig ugyanott érzem, mindig ugyanúgy! Nem bánom én a császárt sem, csak ne legyen baja :)
2014. jún. 10. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!