Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit vártok el egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit vártok el egy 25 év körüli férfitól, mi az ami miatt nem kellene nektek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. :)
2016. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

ház kocsi pénz.

ha ez nincs akkor min dávid bekem külső.


viccet félre téve erre én is kiv. vagyok.

2016. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Intelligens,empatikus,legyen különleges tehát ne egy divat magazin címlapjáról lépjen ki,legyen 180 cm legalább,tanult,magabiztos/határozott.

Előny ha van kocsija és albérletben lakik(nem a szüleivel él),ha szép fogai vannak.


Amiért nem kellene?

Ha csak megszertne kapni egy estére,vagy pszihés beteg lenne például borderline.

2016. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Hm. Elvárnám egy 25 év körüli férfitól, hogy ha még tanul, akkor azért úgy kábé a tanulmányai vége felé járjon, de dolgozni mindenképpen dolgozzon, akár egyetem mellett, akár anélkül, de munkája legyen. A ház, kocsi részemről nem követelmény ilyen korban, sőt, az sem probléma, ha a szüleivel él (egyetemi körökben ez nem olyan szokatlan, szerintem). A lényeg számomra tényleg csak az, hogy dolgozzon, törekedjen a céljai felé, merthogy az viszont fontos, hogy legyenek céljai, ambíciói, álmai és vágyai, és ezekért valamilyen formában tegyen is, ne csak a kanapén fetrengve ábrándozzon róluk.


Ami miatt nem kellene? Azok ilyen általános emberi tulajdonságok, amik sem 15, sem 25 de még 35 éves férfiaknál, vagy bármely emberi lénynél elfogadhatatlanok részemről. Tudod, arrogancia, surmóság, még lehetne sorolni, de gondolom, sejthető.


Egyébként párkapcsolatra 25 évesek esetében a jellemen kívül azt nézem, hogy a jövőben mit érhet el, a jövőben mire számíthat, mert ismét, mivel egyetemi körökben mozgok, ezért nem várhatom el, hogy frissdiplomásként már egyből nagyon stabil nagyon jól fizető állásba kerüljön, és két hónap alatt összegyűjtsön egy saját házra és kocsira valót a semmiből. De az viszont fontos, hogy milyen irányba halad, mert a jövőben erre lehet csak alapozni.

2016. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Úgy érzem itt életkor specifikus elvárásokra gondoltál szóval...


Legyen diplomája vagy legalább jó szakmája, dolgozzon, és váljon le a szüleiről, legalább albérletbe és nem csak anyagilag, de képes legyen önállóan élni (tudjon főzni minimálisan, mosni, takarítani stb magára).


Ami kizáró lenne, ha nem lenne semmi motivációja a jövőjét illetően.


Én is 25 leszek és a fentiek mindegyike igaz rám így semmi olyat nem kérek szerintem, ami olyan hú de teljesíthetetlen.

2016. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én "kiszemeltem" 23, ez belefér?

Amit elvárok tőle: törődjön velem, legyen hűséges és őszinte, tudjon rám időt szakítani.

Ami kizáró ok: értelmeszerűen ezeknek az ellentéte.


Életkörülményekre érted? Annyi pénze legyen, hogy a saját részét tudja fizetni, ha néha-néha elmennénk moziba, nyáron 1 napra Balatonra, ehhez hasonlók. Az exemmel ez rondított be, neki nem volt pénze, azt meg a világért se engedte volna, hogy én fizessek neki bármit, így soha semmit nem csináltunk. Annyi elvárásom van, hogy ne ez legyen.

Az nem gond, ha a szüleivel lakik, mert vagy tanul vagy spórol, az mondjuk negatívum, ha teljesen a szülei uralják még mindig.

2016. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos én külön lakásban lakok, de a nevelőszüleim házában. Van szakmám, de nem élveztem azt a szakot és nem abba az irányba helyezkedtem el, de nagyon élvezem a mostani munkámat és meg is tudok élni, bár megváltozott munkaképességű vagyok remélem ez nem zavaró nálatok. Sose ment jól a tanulás igy nem hinném, hogy lesz diplomám, de nem zavarna, ha a párom tanultabb lenne esetleg többet keresne nem a pénz és a pozicio miatt tekintek magamra férfiként. Jogositványt kocsit egyenlőre feleslegesnek érzem, mert Budapest közelében lakok.
2016. jan. 15. 06:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami nálam kizáró ok, ha link. Nincs munkája, és/vagy szórja a pénzt, cserélgeti a barátnőit, iszik, dohányzik, és ha képtelen a saját lábán megállni.
2016. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na igen, azt kifelejtettem. Vagy tanuljon, vagy dolgozzon, vagy gőzerővel keressen munkát, de ne csak lógassa a lábát.
2016. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LidoKain válasza:

Az itt megszólaló hölgyeket kérdezném elsősorban, hogy mi a véleményetek arról, ha egy nő meg egy srác. Természetesen rólam van szó 2 héten keresztül beszélget...már az első randi folyamán olyan vonzalom van közöttük, hogy amikor a srác hazakíséri a lányt, akkor nem tud tőle elszakadni, mert 2 órán keresztül csókolóznak...ez még 3 randi előfordult, a 4 randin szex volt és az 5. randi után, mikor együtt aludtak, akkor másnap a csaj kitlaálja, hogy neki ez ne megy, mert ő még nem felejtett el az exét és most így csak bántja az embereket ezzel a viselkedésével.

De egészen addig meg annyira odaadó, gondoskodó és figylemes volt, illetve dicsért engem minden szemszögből, h figylemes vagyok én is meg érzékeny és jó vele. Tényleg ez lenne a gondja?

Fura, mert ez volt múlt hét pénteken, akkor nem beszéltünk hétfőig. Hétfőn vittem neki virágot, aminek nagyon örült, mert szép csokrot kapott és azt mondta, h nekem is örül és megin egy valag puszi volt, meg csók. viszont most pénteken mondtam neki, h keressen mikor ráér, mert tudtam, hogy programja van, de azóta sem írt rám...pedig kifejezetten kértem a mai napot.

2016. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!