Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok-nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok-nők! Ti miket vártok el egy hasonló korú férfitól?

Figyelt kérdés
ELvárható hogy legyen pl saját lakása?
2014. febr. 25. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél magasabb a végzettsége ezzel párhuzamosan egyre több pénzt is keres és ha már egy picivel is jobban néz ki,mint egy kupac hányás így tehát nagyobbak is az elvárásai.
2014. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ilyen életkorban a jelzett elvárás talán a férfi szüleivel szemben lép fel, nemdebár ?
2014. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azoknak a huszonéves férfiaknak lenne barátnője, akiknek saját lakása van... akkor nekem még mindig nem lenne barátnőm.
2014. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
56%
Nem várom el, hogy legyen lakása, vagy autója, csak annyit, hogy ne üljön otthon egész nap, tanuljon vagy dolgozzon valamit. Ha meg munkanélküli tegyen ellene, legyenek céljai.
2014. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Én annyit várok el, amennyit én is felmutattam eddig. Ugyanennyi motivációval. De én reális vagyok, sok lány a közelemben, már úgy képzeli, hogy a srácnak illő kacsalábon forgó palotával rendelkeznie meg három autóval. Mondanom se kell, hogy ők szinglik és jó régóta azok. Pedig szebbek nálam.

22L

2014. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
10ből 9nél igen is számít a pénz és anyagi javak. Max letagadja, nem meri nyíltan bevallani.
2014. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
23 eves vagyok, külföldön elek, egyedül, tanulok, dolgozom. Nem mondom, hogy nem szamitanak ilyen dolgok. De nem az erdekel, hogy mennyit keres, mivel jar meloba/suliba, hanem hogy mit kezd az eletevel, mennyire tartja kezben a dolgokat. 26-28 evesen ne legyen munkanelküli naplopo, aki egesz nap az anyjanal ül a kanapen es tv-zik. Ennyi.
2014. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azt várom el egy férfitől, amit én is eddig letettem az asztalra. Egyetemista vagyok (a top5 legnehezebb egyetemben benne van az enyém), több nyelven beszélek, dolgozom is már, tudatosan tervezem a jövőm és vannak céljaim, nem is kicsik. Ha ez egy pasiban nincs meg, ami bennem megvan, akkor nem fogok vele randizni, ennyi. 22/L
2014. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!