Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes találkozgatni egy olyan fiúval, aki külsőre nem tetszik annyira?

Figyelt kérdés
Megismertem egy kedves, értelmes fiút, viszont külsőre sajnos nem jön be túlságosan. Eddig egyszer találkoztunk, ő szeretne többször, de nem tudom, hogy van-e így értelme. Egyébként csúnyának nem csúnya, inkább átlagos.
2016. jan. 16. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, ha minden más rendben, és nem undorodsz tőle. Persze, ha igen, vagy azt érzed, nem tudnál szexuálisan vonzódni hozzá, akkor hahyd.
2016. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem elég az átlagos?
2016. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Párszor még találkozhattok, hátha jobban megkedveled és vonzódni fogsz hozzá.
2016. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2, sokféle átlagos van.


nem mindig lehet tudni, hogy pontosan mi nem tetszik. nem művészettörténészek és stylistok cserélnek itt tapasztalatot, hanem szerelemre vágyó emberek.

2016. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva.

Aki számomra átlagos,azt nem a külseje miatt fogom elutasítani.

2016. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt egy csajszi akinél évekig próbálkoztam, szerintem ő is átlagosnak látott engem. A lényeg az, hogy a végén azt mondta, hogy neki egy tökéletes kell, mert csak azt fogadja el. Hozzáteszem, hogy bizonyos dolgokat én is úgy fogadtam el vele kapcsolatban. Úgyhogy nem is kellettem neki, de megtalálta utánam a "tökéleteset", hogy az a srác már, hogy készítette ki és csalta meg az már a csaj baja.
2016. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
még egy találkozót teljesen megér, aztán ha nagyon úgy látod, hogy nem tetszik a pasi, akkor inkább ne folytassátok, mielőtt ő elkezdene érezni valamit irántad
2016. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem harom ilyen nagy szerelmem volt.Az elsot, amikor eloszor meglattam, az volt az elso gondolatom, hogy uristen de csunya szerencsetlen.Kesobb ezert a csunya sracert elhagytam a ferjemet.A masodik pasival, amikor eloszor randiztunk, es lattam kozeledni,imadkoztam, hogy jaj, ne o legyen az (elotte fenykepen sem lattam)10 eves kapcsolat lett belole.A harmadik csak futo kapcsolat volt,eleinte lesajnaltam a bena probalkozasait, kis csunya nyomi pasinak tunt, megis tobb mint fel evig voltunk egyutt.Nem a csunyasaga miatt lett vege.Szoval erdemes jobban is megismerni, sosem tudhatod mi lesz belole.Az igazsaghoz azert az is hozzatartozik,hogy en a fenti esetek idejen, mar 30+ voltam.Ekkor mar mas dolgokat preferalnak az emberek,nem a helyes pofi a legfontosabb elvaras a masikkal szemben.
2016. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen ,legalabb 1x es mond a szemebe amit erzel ,hogy nemtetszik .
2016. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én is keresztűl néztem a páromon elsőre. Annyira nem volt nagy jelenség. És nem is jött be a külseje. Ahogy viszont egyre többet beszélgettünk és voltunk együtt beleszerettem. Nem lehetetlen.
2016. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!