Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, és beszéltük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, és beszéltük, hogy meglátogatna engem. Pesti vagyok, ő vidéki. Hova érdemes 'elvinnem' Budapesten belül?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, elég kezdetleges a kapcsolat. valószínűleg nálam alszik, esti-nappali program egyaránt érdekelne.köszönöm!:)

2015. febr. 3. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Huhh.. Pesten annyi lehetőség van..Attól függ mire kivàncsi a fiú....mi érdekli?
2015. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Gellért hegy, Deák Tér, Fővám tér-esti séta. Margit híd. Budai vár.


ezek elég romantikus helyek tudnak lenni:)

2015. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Parlament büféje
2015. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1.. talán a sportok érdeklik, engem viszont kevésbé. valami olyasmi programot gondolok, ami beszélgetős de mégis érdekes
2015. febr. 3. 01:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ha ottalszik akkor bac.i megy nem beszélgetni.
2015. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nem olyan primitív a fiú, mint te
2015. febr. 3. 01:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Margit-sziget vagy Gellért hegy. :) Valami viszonylag nyugis helyre vidd szerintem. Ne plázába, hazaszalad. :D Na jó, csak viccelek. :) Nem tudom "mennyire" vidéki. Amikor rokonok/ismerősök jöttek fel Pestre, a sok ember mindig szokatlan volt nekik. Attól függ szokott-e utazni a közelebbi városokba, hozzá van-e szokva. :) De ez egyénfüggő, vannak akik épp ezért szeretnének Pestre költözni, mert a mozgalmas belváros. Akár hogy is, szerintem egy nyugisabb helyre menjetek ahol lehet beszélgetni. :) Ha szerettek kirándulni/sétálni tudok egy programot, ami szerintem elég érdekes. A neve Geocaching. Ha gondolod olvasgass róla. :) Pl. Margit-Szigeten láda is van. :) Miközben sétáltok tudtok beszélgetni.
2015. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dr.LaDePanda válasza:

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


nekem van egy otletem..........................................................


vidd az agyba az polirozd le

2015. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Városligeti Műjégpálya
2016. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!