Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni a múltbeli fájdalmon, hogy ne tegye tönkre a potenciális jövőt?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy 3 hónapja szakított velem az exem, aki nagyon lerombolta az önbizalmamat, mindenért engem hibáztatott és közben ő volt az, aki egy idő után elkezdett hazudozni és átverni. Még azóta is játssza az áldozatot. Akkor nagyon összetörtem, aztán fokozatosan összekaptam magam, rájöttem, hogy sosem lehettem volna boldog egy ilyen arrogáns ember mellett, aki ráadásul még függő is. Úgy érzem, hogy a párkapcsolati részen túlvagyok, inkább csak a hazudozás miatt nem tudok megbízni emberekben. Nem régen voltam egy randin és tudattalanul, de próbáltam eltaszítani magamtól, felhoztam a legrosszabb tulajdonságaimat stb, de nem sikerült elijesztenem és végül jól éreztem magam vele. Viszont nem tudom hova tenni a dicséreteit és próbáltam a hibáira fókuszálni és butaságokon akadok fenn, pl hogy egymagasak vagyunk. Kezdem úgy érezni, hogy ez egyszerűen védekezés a részemről. Szerintetek érdemes lenne megint találkozni vele vagy mi lenne a helyes döntés? Hitegetni semmiképp sem akarom, de elüldözni se csak azért mert nincs semmi önbizalmam.
2016. jan. 16. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér.Mindketten a másikat hibáztassátok,ha megtudjátok beszélni a dolgokat akkor még nincs veszve ez a kapcsolat.

Bár milyen függő mert az már nem mind1 :)

2016. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor a sajat onbizalmadat kellene fejleszteni, es utana parkapcsolatot keresni.
2016. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!