Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért szakítjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szakítjátok meg a kapcsolatot egy visszautasított baráttal?

Figyelt kérdés
ki az oka? Miért kinos utána? Utána már nem is fontos nektek, mint ember, nem hiányozna?
2016. jan. 17. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
mert ezek a lányok elég önző természetűek. 30f
2016. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha éretten átgondoljuk, elég nehéz valakivel barátkozni, aki iránt te többet érzel. Sok lány nem tudja megállni a dolgot, és sokszor ki is használja azt, hogy a barát több mindenre vehető rá, mivel odavan a lányért. Ha nekem egyszer valaki szerelmet vallana, akire én csak barátként tekintek, nyilván nem tudnék vele tovább barátkozni, hiszen ő mindig többet akarna, és csak áltatná magát azzal, hogy elfogadja, és neki jó így. Nagyon nem jó. Szenvedni fog. Természetes, hogy azt mondja, hogy neki a barátság is megfelel, hiszen mindennél jobban vágyik arra, hogy a másikkal legyen, de a valóságban ez nagyon nem tesz neki jót, és nem fog tudni továbblépni.
2016. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is leht, hogy úgy gondolják neked is jobb lesz, nem fogtok beszéni, gyorsabban felejtesz majd.
2016. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert rohadtul fárasztó már a kapcsolattartás! Felesleges. Nem kellene fiúbarátok már, max gimnáziumban.
2016. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert én az ilyet a felesleges kapcsolatok kategóriába sorolom, nem látom értelmét.
2016. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Az olyan visszautasított barát (tehát ha jól értem nem voltunk együtt, csak próbálkozott?), akinek visszataszító a személyisége, az nem hiányzik nyilván.

Akit meg szeretek barátként azzal miért ne beszélnék?

2016. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért mert nem akarom, hogy szenvedjen, nekem meg bűntudatom legyen.
2016. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

megvan az esélye, hogy titokban tovább reménykedik, azaz


1. érdekből van velem

2. hazudik nekem, én sem lehetek vele őszinte.


ahol nem látok ilyesmit, azzal nem szakítom meg a kapcsolatot.

2016. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ok, rámész egy csajra, elutasít. Szerintem tök érthető, ha ezek után kényelmetlen neki a közeledben lenni, tekintve hogy máshogy éreztek egymás iránt. Ha esetleg megtartana barátjának, akkor meg nyivákolnál, hogy a barátzónába kerültél.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem történt, de ha így belegondolok, nekem kínos lenne nap mint nap olyan sráccal találkoznom, akit lepattintottam. Ha barátok voltunk, már nem lesz ugyanolyan, mint előtte volt, ráadásul csomó srác úgy értékeli a kedvességet ilyen eset után, hogy hoppá, lehet, hogy mégis van esélyem, aztán ha mégsem, akkor a csaj egy áltatós k...a.
2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!