Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lenne ideális a 2. randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne ideális a 2. randi?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, randiztunk, jól éreztük magunkat, csók is volt, haza is kísértem. Azóta is beszélünk, ritka nálam hogy én is és a lány is kölcsönösen szimpatizálunk egymással, életem során eléggé sok első randim volt, de kevésszer követte második, és nem tudom hogy mikor hívjam el? Nem akarok nagyon nyomulós sem lenni, de alig várom már, hogy lássam. Illetve több mindenkit "fűztem" és azóta mikor találkoztunk nincs kedvem mással beszélgetni, találkozgatni.

2016. jan. 19. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb, annál jobb, nehogy amíg te ezen gondolkozol, valaki lecsapja a kezedről. Onnantól kezdve, hogy megvolt az első randi, bármikor követheti a második.
2016. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5-10 nap.
2016. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben 2 hét telt el az első és második randi között.

(Volt olyan is, hogy 1 hónap, de ez egy másik történet, és nem is végződött jól. Szerintem amúgy sem jó 1 hónapot kihagyni.)

Minél előbb hívd el (ha nincs semmi hátráltató tényező, x km stb.), ahogy az első is mondja.

Jó volt vele? Igen, azt mondtad. Akkor sok sikert. :)

2016. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem sok az egy kicsit? én 2-3-4 re gondoltam
2016. jan. 19. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
1 héten belül kell a 2.randi,max 1,5hét
2016. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!