Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő telt el míg összejöttetek, elkezdtetek ismerkedni valakivel?

Figyelt kérdés
18+ feletti emberektől várok választ, akiknél komoly kapcsolatnak lett vége. Mennyi ideig voltatok együtt és miért szakítottatok?
2016. jan. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exem -12 óra alatt, ha érted. Nekem azóta sincs senkim (1,5 hónap)
2016. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 nap.
2016. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

velem szakítottak. kb 3 hét múlva randiztam újra, de csak felejteni jártam randizni+hogy az exem is tudjon róla hogy nem otthon sírok a párnámba,de kapcsolatra nem vágytam újra.

végül 8 hónap után megismertem a mostani páromat, akivel a mai napig imádjuk egymást. hogyha közvetlenül szakítás után ismerem meg, nem hiszem,hogy ugyanígy alakult volna, akkor egyátalán nem voltam nyitott még új kapcsolatra.

szóval szerintem el kell telnie pár hónapnak,hogy az ember ne csak felejtőként gondoljon az új randipartnerre. mert az sajnos nem korrekt a másikkal szemben,utólag rájöttem én is.


de nyílván,hogyha a szakítás nem volt olyan váratlan, esetleg te kezdeményezted, akkor kevesebb idő is elég lehet. de hogyha váratlanul szakítanak veled és még tényleg szereted a másikat, akkor szerintem több idő, mint írtam nekem 8hónap kellett.

2016. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 év után történt a szakítás, mert nem tetszett neki, hogy nem maradtam meg a 16 éves szintemen és nem tudott uralkodni felettem.

Utána nekem elég sűrű volt az életem, nem volt időm. Majd külföldre költöztem és kalandoztam. Most, hogy visszajöttem, már randizgatok. 1 éve történt a szakítás.

Neki a szakítást követő első héten lett barátnője.

2016. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!