Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? Együtt randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Együtt randiztam egy nagyon helyes sráccal, ezalatt hárosmzor is megcsókolt, viszont amikor elköszönt, csak arcrapuszit adott.

Figyelt kérdés
Lehet ez attól, hogy esetleg rosszul smároltam? De akkor miért csókolt meg háromszor? :S
2010. márc. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tic tac, csak 2 kalória!
2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rafinált stílus, én is így szoktam.:) Ez olyan kis "úriember vagyok" dolog. Nem volt veled semmi baj szerintem.:) 22/f
2010. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik exemmel meg velem is ez volt, hogy megcsókolt többször is a randin, meg ölelgetett, de búcsúzásnál én adtam neki 3 puszit. mikor hazaértem, akkor meg msnen kérdezte, hogy ez mivolt?

én azért adtam neki 3 puszit, mert zavarban voltam, és nem tudtam, hogy akkor most mi van, és nem mertem megcsókolni :DD

2010. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csókold meg legközelebb és kiderül!búcsúzáskor meg adj neki 3puszit:DDD kölcsön kenyér visszajár.
2010. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!