Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki felnőtt korára se talált párkapcsolatot mert az igazit kereste mennyire örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk veletek érezné azt a bizsergést azt a vonzalmat, amit más lányokban nem talált meg.

Mert, van egy lány aki nem olyan rég szakított a barátjával és nekem nagyon tetszik megvan minden benne amit kerestem, lehet nem soká találkozni fogok vele.


2016. jan. 22. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom a kedvedet szegni de én mindig ilyenkor szoktam a legnagyobbat zuhanni, mikor úgy látom, hogy na ebben a lányban komolyan minden meg van amit kerestem.

Fogalmam sincs miért de általában ők viselkednek a legbunkóbban velem. Ami nagyon fura mert általában átlagos vagy visszahúzódóbb lányoknál próbálkozok, mászóval azoknál kinek nem csak a ruha, cipő, bulizás és piálás stb. számít.


27f

2016. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jártam már így többször, hogy félre ismertem pár lányt csalódtam is bennük eléggé, de őt már régóta ismerem és évek óta beszélgetünk. Meglátom mi lesz a végén.
2016. jan. 22. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Eloszor azt hinnem, kamu szoveg. Egyesek a "szeretlek" szot is kepesek egy randi utan hasznalni, en meg csak nezek, hogy wtf is wrong with you... ja persze, hat csak agyba akar vinni vagy fogyatekos.


De ha igaz lenne, orulnek neki. Mivel velem is ez a helyzet, keresem az "igazit".


23 L

2016. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyannal akinek az első komoly párkapcsolata vagyok. Nem hiszek abban hogy az első emberrel éled le az életed Tapasztalatok híján nehezen tudnád megmondani hogy milyen embertípussal jössz ki jól, mik az igényeid, mi az ami nem fér bele. Szerintem sokkal gyakoribb hogy a második harmadik vagy többedik ember lesz az igazi
2016. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagy hülyeséget írtál előző. Én már eleget ismerkedtem lányokkal, hogy tudjam milyen lányok illenek hozzám, most mivel lenne jobb, ha össze is jöttem volna velük? Legyek olyan kapcsolatba ami szar, de már magamra tehetem a tapasztalt címkét? Ha így gondolkodsz akkor elég idióta vagy.
2016. jan. 23. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed hogy ismersz egy nőt anélkül hogy együtt lettél volna vele x évig akkor te vagy az ostoba. Amíg nem voltál hosszútávú kapcsolatban nem tudod milyen egy hosszútávú kapcsolat... Ugyanígy gondoltam mint te csak én 18 éves koromban nem felnőtt koromra. Nagy pofára esés lett a vége.
2016. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hidd el volt több lehetőségem, de egyszerűen nem vonzott annyira a lány, hogy összejöjjek vele. Sajnos akik nekem tetszettek meg nekik nem kellettem vagy később félre ismertem, de ettől függetlenül tudom milyen nő kell. Vannak olyan kapcsolatok ahol valaki megtalálta első szerelmét és még mindig együtt vannak. Attól, hogy te így élted át még nem biztos, hogy velem is így lesz, ne akard a nézetedet rám erőltetni.

Meg mi az, hogy nem jönnél össze vele olyankor, ha előtted nem volt senkije? Mi van akkor, ha ilyen férfi fog neked megtetszeni? Csak ennyiért dobod? Ha igen akkor nagyon szánalmas vagy. Különben is minden ember más mást szeret mások az igények szexuálisan is másképp kell kielégíteni. Nem a múlt számít hanem a jelen!

2016. jan. 23. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy sok sakkmeccset végignéztél még nem tudsz sakkozni. Én szurkolok neked hogy sikerüljön, de egyszerűbb tapasztalattal a hátad mögött és nem vagyok egyedül a véleményemmel... Nem akarom megváltoztatni a véleményed de egyszerűbb más mint a saját károdon tanulni, ettől független neked még sikerülhet. Jeleneleg már én is másfél éve kapcsolatban élek egy olyan fiúval aki ugyanezen okok miatt amit leírtam végtelenül boldog volt hogy már túlvagyok az első kapcsoltomon. Tökéletesen összepasszolunk megértjük egymást és nem követjük el az előző kapcsolat hibáit.
2016. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokan rágörcsölnek arra, hogy ki mennyi hibát vét el. Emberek vagyunk nem vagyunk tökéletesek és mindig vétünk el valami hibát. A legfontosabb az, hogy legyünk nyíltak őszinték és adjuk magunkat, nem azt hogy mennyi sikertelen kapcsolatunk volt a múltunkban. Nekem eddig sikertelen próbálkozásaim voltak, de tanultam belőlük és tudom milyen lány illene hozzám, mert megismertem magamat. Na meg a tapasztalatoktól nem mindig vállunk okosabbá sokszor inkább negatívá előítéletessé és ez is egy előítélet, hogy azért nem jönnél össze valakivel, mert a múltjában nem voltak kapcsolatok. Az már elmúlt a tiszta jelen a fontos minden szempontból.
2016. jan. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!