Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hagyja, hogy legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Miért nem hagyja, hogy legalább megcsókoljam? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedem egy lánnyal, szinte napi kapcsolatban vagyunk, órákat beszélgetünk röhögünk együtt. Találkoztunk már 4 alkalommal is amik kivétel nélkül mind jól sikerültek de bármikor megpróbáltam megcsókolni elhúzta a fejét de magyarázatot sose kaptam miért. Tisztában van vele mit akarok és azt is letisztáztuk miért ismerkedünk egymással. Felnőtt emberek vagyunk mégse értem miért haladunk ilyen lassan. Mi lehet az oka hiszen nem a bugyijába akartam nyúlni csak a 4. randin szerettem volna megcsókolni.


Hátha tapasztaltabbak tudnak rá megoldást.


23/F



2015. dec. 16. 00:56
1 2
 1/12 Missi_Key ***** válasza:
miért nem kérdezed meg?
2015. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapig csináltam ezt egy lánnyal. Én próbáltam ő elhúzta a fejét. Utánna 1 hónapig hozzam se szólt, se e-mail se SMS mondván rossz a hangulata. Utánna találkoztam vele októberben (véletlen) és mondtam neki hogy döntse el mit akar... Szakított, mondván minnél közelebb kerülök hozzá annál jobban el akar tolni.

A kapcsolatot ő kezdte, tehát nem csak ilyen próbáljuk meg me' nem ronda kapcsolat volt egyikünk részéről sem.

Azóta (igen most október) 3 barátja volt és mind kidobta.

Kívánom hogy veled ne ez legyen de én leírtam a saját tapasztalatom.

20f

2015. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi még össze se jöttünk csak randizgatunk de nem hiszem, hogy 2015 -ben a 4. randin 2 hónap ismeretség után egy csókkal sokat kértem. :D
2015. dec. 16. 02:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi,ez nem így megy,nincsenek szabályok.........

Esetleg rákérdezhetné,hogy vonzódik-e hozzád,csak akkor készülj föl mindenféle válaszra.....

2015. dec. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, ha egy lánynak, nőnek szimpatikus egy fiú/férfi akkor vonzódik hozzá. Lehet félénk, várhat arra, hogy mindent a pasi kezdeményezzen, de érezteti, érződik a férfinek is, hogy a nő szeretné őt.

Namost, ennek elég hamar el kell dőlnie, ezen nincs mit gondolkozni.

Ha nem is az első randin, de a 2. 3. randin egy csók megerősítést ad arról, hogy a kapcsolat folytatható.

Ha egy nő idáig nem jut el, konkrétan a fejét is elhúzza, azt azt jelenti, hogy nem akarja a testiséget, nem vonzó számára a másik, csak a "barát" kategória.


A probléma az, hogy ezt vagy maga sem tudja, vagy nem meri megmondani.


Sok pasival randiztam, az első egy percben minden eldőlt.

2015. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valoszinu csak baratnak akar es huzza az agyad.

Nem félénk meg ilyenek...hagyjuk ezt a dumát.

2015. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-nek igaza van, nem vonzódik hozzád. Korrektebb lenne, ha megmondaná.
2015. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátnak tekint téged akivel jól érti magát de semmi több. Én egy bulin úgy ismerkedtem össze egy lánnyal, hogy tánc közben lekaptam. Aztán vagy két hónapon keresztül randizgattam vele és mindig nagyokat smároltunk de végül szakított velem. Hát ez van.
2015. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen típusú lányok. Barátnőm 24 éves, de ő fél év letelte után szexel, smároláshoz is szerintem több hónap kell. Vannak ilyenek.
2015. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de bármikor megpróbáltam megcsókolni elhúzta a fejét "


"csak a 4. randin szerettem volna megcsókolni"


Mennyiségi jelzőkre figyelj oda Cassanova.

2015. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!