Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szűz fiú, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiú, szerintetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy szűz fiúval, nálam idősebb viszont még nincs semmilyen tapasztalata szexuális téren (max csók). Én viszont már tapasztaltabb vagyok jóval és a kapcsolathoz nálam hozzátartozik a szex... Mennyi az az idő és milyen az a tempó ami megfelelő egy ilyen esetben amíg elérhetünk odáig? Én úgy egy-másfél hónapot várnék, addig hogy legyen? És szerintetek ha odakerülünk mire számítsak?

2014. márc. 15. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem az első néhány szexet 2 percig fogja bírni


de majd megedződik a harcosa és utána biztosan jobbak lesznek a menetek

2014. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És gumival? Az tompítja az érzést nem?
2014. márc. 15. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem emiatt ne aggódj! ő biztos jobban fog téged értékelni, mint egy olyan srác, akinek már tucatnyi nővel volt dolga! :)
2014. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adelina.lina válasza:
ha tényleg szereted akkor ez annyira nem számít hogy nincs tapasztalata. és majd az első tuti nem lesz valami jó de hát az elsője senkinek se a legjobb. majd tuti egy idő után belejön
2014. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!