Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgassak egy olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgassak egy olyan emberrel, aki külsőre nem tetszik, de nagyon kedvelem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút még pár hete, eddig 3x találkoztunk, de külsőre sajnos nem igazán az esetem, nem vonzódom hozzá. Viszont a személyisége nagyon tetszik, nagyon kedves, figyelmes, mindig mosolygok, ha ír nekem és hiányzik, amikor nem tudunk találkozni.
2016. jan. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp. :) Ha beleszeretsz, akkor "megszépül" majd úgyis a szemedben!
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Taszít,vagy csak nem a zsánered?
2016. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem taszít és valóban vonzónak találod a személyiségét, akkor szerintem igen.
2016. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer belementem így egy kapcsolatba,fél évig tartott...miután elszállt a lila köd,már abszolút nem tartottam vonzónak es nem akartam szexelni.Hiába,hogy jól megvoltunk,egyszerűen nem vonzódtam hozzá,sőt kimondottan taszított...szoval en a helyedben nem mennék így bele,de te tudod :/
2016. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés az, hogy el tudnád-e képzelni, hogy szerelmes legyél bele, vagy csak inkább barátzónába raknád? Mindenesetre lassan nem ártana döntened, mielőtt a srác az eltelt idő miatt elkezd egyre jobban hinni benne, hogy lehet köztetek több is.
2016. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, talalkozzatok sokat. Ha idovel majd a szexig juttok, ugyis megtetszik utana.

Rajtad nem fog latszani, ha nem izgulsz ra.

N

2016. jan. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!