Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes találkozgatnom egy olyan fiúval, aki külsőre nem tetszik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy kedves, értelmes fiút, viszont külsőre sajnos nem jön be túlságosan. Eddig háromszor találkoztunk, ő nagyon igyekszik és komolyan gondolja, de nem tudom, hogy van-e így értelme vagy hogy tudnék-e hozzá vonzódni. Egyébként csúnyának nem csúnya, inkább átlagos.
2016. jan. 21. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem tudna olyat mutatni neked az ágyban, amitől felsikoltanál, kérdés, hogy akarod-e. Csók!
2016. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Magadat se és a srácot se áltasd.
2016. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, a vonzalom nem fog később kialakulni, az vagy megvan az első perctől kezdve, vagy nincs. Szánalomból meg ne gyere össze vele.
2016. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nem, a vonzalom nem fog később kialakulni, az vagy megvan az első perctől kezdve, vagy nincs."


Ez azért nem teljesen így van.

Persze, akit csúnyának tart az ember, ahhoz nem valószínű, hogy később vonzódni fog. De a kérdező szemében a fiú nem csúnya, hanem átlagos.

2016. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Külsőre akkor se fogja vonzóbbnak találni,ha fejreáll.Ha nem jön be,hagyd...volt már olyan,hogy belementem a kapcsolatba,annak ellenére,hogy nem jött be a partner és végül emiatt szakitottam.Egyszeruen nem kívántam vele a szexet...ugy viszont nem kapcsolat a kapcsolat.
2016. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme? Csak hagyod szegényt reménykedni. Ha elmondod, hogy csak barátként találkozzatok és ebbe ő belemegy, az más.
2016. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 A vonzalom attól még nincs meg, hogy átlagos és nem csúnya. És pont az lenne a lényeg, hisz ki akar olyannal összejönni, akihez nem vonzódik? Lehet az akár a világ legjobb embere is, kapcsolat ilyenből nem születhet, max barátság.
2016. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdemes.
2016. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8


Volt már olyan, hogy akkor kezdtem el egy lányhoz vonzódni, mikor jobban megismertem.

De mit is vártam ettől a 99%-ban felszínes társadalomtól... Ha valaki első ránézésre nem jön be, akkor már esélyt se kell adni neki, mi?

2016. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy, ha nem vonzódsz hozzá, akkor ez később sem fog változni. Valami kisugárzás kell, amitől a pasi számodra vonzó, különleges lesz és beindítja benned a vágyat. Egyszer én is adtam valakinek egy esélyt, annak ellenére, hogy nem jött be, mert sokan mondták, hogy majd később úgyis kialakul valami stb. De ez olyan mintha valaki a 36-os cipőt megpróbálja ráerőltetni a 39-es lábára. Úgysem fog sikerülni. A fájdalom meg így elkerülhetetlen.


Tehát kérdező dönts bölcsen, de, ha már itt felteszel egy ilyen kérdést, akkor az már annak a jele, hogy megerősítést vársz másoktól, mert te már döntöttél, csak nem látod be.

2016. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!