Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MadMax000 kérdése:

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lányal, a munkám során, egy szalonnak csináltam reklám videót. Nagyon megtetszett, jó fej is volt de sokat nem tudtam vele beszélgetni akkor. Megkérdeztem az egyik ismerőség, hogy milyen is, azt mondta nagyo naranyos viszont annyira nem kapcsolatpárti. (nálam ez annyit takar, hogy esetleg kicsit tovább tart neki bízni egy fiúban) Most lenne egy buli, amit én is szervezek és a kérdés hoyg hívjam-e el vagy inkább valami kétszemélyes programot kéne? elsőre. még nem írtam rá, de ma tervezem, bár még nem tudom, hogy kezdjem :D de majd valahogy először a szalonról kérdezem, mert ott fog dolgozni, hogy legyen valami belépő. :)

2016. jan. 25. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A buli jó ötlet, szerintem előbb beszélgess vele, ismerd meg, max utána hívd el kétszemélyes programra. Ír rá, hogy megünneplitek a videó elkészültét vagy szeretnétek egy bulival megköszönni a munkájukat, vagy ilyesmi.

Amúgy az hogy nem kapcsolatpárti, az jelentheti azt is hogy szimplán csak nem akar komoly kapcsolatot.

2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!