Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hónapja randizni szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja randizni szeretett volna velem egy fiú, de nemet mondtam és nagyon megbántam. Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés
Még 3 hónapja megismertem egy fiút, nagyon sokat beszéltünk akkoriban, aztán elhívott találkozni, én igent mondtam, de aztán az első alkalmat lemondta, viszont utána felajánlott 3 másik időpontot, de akkor meg én nem értem rá, már nem is tudom, miért. Utána nem ajánlottam fel másik időpontot, valamiért nem voltam olyan randizós hangulatban, aztán nem is beszéltünk többet, lehet azt hitte, lerázom. Mostanában meg nagyon sokszor eszembe jut, hogy hogy elszúrtam, mert olyan szívesen találkoznék vele, de így 3 hónap után elég cikinek érezném, hogy ráírok a semmiből, hogy bocsi, mégis találkozzunk.. Meg félek, hogy esetleg azóta van is valakije, emiatt elutasítana. Szerintetek tehetnék valamit vagy ennek már annyi?
2016. jan. 25. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóban beszélgettetek?
2016. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, épp ezért szeretnék vele találkozni.
2016. jan. 25. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a büszkeséged erősebb, mint az iránta érzett hiányérzet, akkor ne is írj neki, mert annyira mégse akarod.
2016. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva:

Hogy a fenébe ne tehetnél valamit!

Ráírsz és kész, abból baj nem lehet! Ha már van valakije, akkor legalább megtudod és nem fogsz hiába epekedni utána. Mindent le lehet kommunikálni az ég világon, az a baj, hogy sokan fosnak lépni! Akkor jársz a legjobban, ha őszinte vagy hozzá, újra elkezdesz vele üzenetben kommunikálni, és meg mondod neki: Sajnálom, hogy a múltkor nem jött össze a találka, nagyon szívesen találkoznék veled!

Ennyi, mindig arra gondolj, hogy mi a legrosszabb, ami történhet? Visszautasít, és akkor mi van? A legrosszabb igazából az, ha meg sem próbálod, akkor csak megy az agyalás, hogy mi lett volna, ha...

2016. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
Pedig neked kell lépni,ha akarod.
2016. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm! Csak úgy félek, de muszáj lesz megpróbálnom.. :D
2016. jan. 25. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel az első 50 alkalomnál :D , aztán már sima ügy, nem kell aggódni! :D
2016. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Nem értem miért nem lehet rá írni az szerintem sokkal cikibb ha ő mást gondol rólad !
2016. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!