Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, mi az a kor amikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi az a kor amikortól a biztonság kezd érdekelni a férfiban a külső helyett?

Figyelt kérdés
Amikor már egy férfinak megbocsájtjátok, hogy van pocaka, jobban szeret otthon maradni vagy kirándulni járni, mikor azt mondja, nem kell újabb autó, inkább nagyobb ház, lakás, ami fontos...

2016. jan. 25. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Amióta csak az eszemet tudom, így gondolkoztam párválasztás terén.


22/L

2016. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
19/L vagyok. Engem sose a külső érdekelt. Számomra az a fontos, hogy mellette biztonságba érezzem magam, hogy eltudjam engedni magam a közelében. Számít, hogy szeressen és ezt néha-néha adja is a tudtomra. Sose volt fontos számomra a külsőség és az se kinek mi van. Szerintem aranyos amikor a férfinek van egy kis pocakja :)
2016. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem én ezt a gondolkodást 25 éves koromban kezdem most elérni. De sztem ez tapasztalat kérdése is. Ha valaki többet él át, az hamarabb akar majd megkomolyodni, mert előbb-utóbb beleun a nyüzsibe. Én is már csendes,békés romantikára,pihire, tv-zésre vágyom.

De ha valakivel jól kijössz,és szeret, alkalmazkodni fog hozzád,és bármi jó lesz együtt.

2016. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Köszöntünk mindenkit a Hantázz a Stexért! műsorban! A mai verseny igen szoros! #1 szép kamuval indított, amit #2-nek sikrült überelni, de úgy tűnik talán #3 lesz a nyerő? Szavazzanak önök is! :D


Amúgy mi a biztonság...? Anyagi biztonsághoz pénz kell, fizikaihoz meg erő. Most ki tud jobban megvédeni? Csontos Csaba vagy ő? [link]

2016. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindig is a mackósabbak jöttek be, csak senki nem hiszi és a többi is mindig érvényes volt esetemben.
2016. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Nem, mert általában megcáfolódik és persze "a belsője miatt" pont egy olyan választva, mint amit linkeltem :)

2016. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen kor, amikor a külső nem fog érdekelni. Az autók sosem érdekeltek és hatalmas lakást sem akarok. Értelmes, vicces, rendes stb barátot akarok aki tetszik is, minden korban.
2016. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kb. 150 éves kortól.
2016. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30 év felett már nem nagyon érdekli a nőket a külső
2016. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Valaki azt irta, hogy az otthon az nem fontos. Na ez nem igaz, mert az a legfontosabb, hogy az ember szeressen otthon lenni, szeresse az otthonat, mindig orommel menjen haza. Most nem a parkapcsolatrol beszelek, de az is kapcsolodhat ide, hogy mind2fel szeresse az otthonukat, a meretet, a tajolasat, a berendezeseket...
2016. jan. 25. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!