Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, mi az a kor amikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi az a kor amikortól a biztonság kezd érdekelni a férfiban a külső helyett?

Figyelt kérdés
Amikor már egy férfinak megbocsájtjátok, hogy van pocaka, jobban szeret otthon maradni vagy kirándulni járni, mikor azt mondja, nem kell újabb autó, inkább nagyobb ház, lakás, ami fontos...

2016. jan. 25. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Anyagi téren nem szorulok másra, erős meg nem csak az lehet, aki ki van gyúrva. Egyébként mi az igazán fontos? (Számomra.) Az érzelmi intelligencia, humor, gondoskodás. Sajnálom, hogy sokan úgy gondolkoznak, hogy ha már jó pár felszínes, pénzéhes nővel találkoztak, akkor az összes olyan. Nem tudom, édesanyátokkal milyen a kapcsolatotok, vagy tőle milyen példát láttatok, ha így álltok a dolgokhoz?! :(
2016. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan mondom nem értem az ilyen embereket... Most komolyan addig vársz amíg megelégednek a nők veled, ahelyett, hogy mondjuk neadjisten lefogynál? Hogy lehet valaki ilyen lusta? Pedig elsősorban te járnál jól vele...
2016. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

#11


Apám egy utolsó szar, csak "jól nézett ki" relatíve abban a korban. egy alkoholista baromállat, szarember... De jó nagy tohonya, gyerekként jól el tudott verni véresre. Szóval nálunk bejött ez amit írsz...


Viszont a csontsovány, kopaszodó nagybátyám mindig is agglegény volt pedig milliomos.


Szóval erre varrjatok gombot...


Suliban is kik voltak a csajok kedvencei?


Sanyika a dupla bukott, 2 fejjel nagyobb mindnekinél, hobbijai: bunyó, Ádámka elverése, minél több embert szétrúgni tornaórán, mások dolgait tönkretenni...


Aztán ott volt "Tomika" a gazdag ficsúr, Petike a cigány pujáró meg az atletika országos második Zsoltti. Egyedül Döme volt az akit megértem hogy bírtak. Ő egy gentleman volt és nem genyózott sosem, rendes volt. De ő meg egy csajért volt oda, össze is házasodtak. Gondolta volna bárki amikor 12 évesen rózsát hozott neki a suliba...? :D


Többiek a "garbage". Semmibe tekintett ócska hulladék voltunk, a szemét ami majd rámarad valakire. A többség még most is így van.

2016. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Van aki lefogyva is kövér hatsú (lásd köpcösök, pl Torgyán vékonyan is kövérnek tűnne)

2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A biztonság mindig érdekelt, de utálok unatkozni. Szóval én olyan társra vágyom, aki mellett megvan a biztonság, de a kellő dinamika is az élethez, vagyis nem húz vissza a passzivitásával, hanem hasonló lendülettel él, mint én.
2016. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38-40 körül kezdett el inkább a biztonság érdekelni.Meg is mondom, miért.Én nagyon idealista voltam és szerencsére voltak is szép pasijaim, sőt, csak olyanok voltak.De jó pár csalódás után úgy döntöttem, nem fogom többet a nagy szerelmet keresni senkiben, inkább ésszel választok párt és beérem azzal, ha biztonságban élhetek amellett, akit arra alkalmasnak látok.Így talán kénytelen leszek leszek kibékülni a pocakkal, mert ahogy elnézem, a korombeli férfiak nem igazán törődnek magukkal.Hiába akarok csinos pasit, azt csak a nálam vagy 20 évvel fiatalabbak között találnék, azok meg már gondolom, nem velem akarnának komoly kapcsolatot, még ha bizonyára tetszenék is nekik.
2016. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!