Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha kocsival visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kocsival visz titeket egy fiú, nektek az ár és a presztízs a fontos, vagy az illető vezetési stílusa?

Figyelt kérdés
Én egy Suzuki Wagonr-t használok, szépen, egyenletesen, finoman is tudom használni mint egy igazi sofőr, de ha kell a szart is kinyomom belőle.
2016. jan. 28. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vezetési stílus.

Ha Ferrarival mennél,viszont sokszor használnád a féket és vadul kanyarodnál nem lehetne belőled pozitív vonatkoztatásokat levonni.

2016. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik se, én nem ezekre izgulok.
2016. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy mindkettő :D
2016. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azért megnézném egy-kettőtök arcát, ha beülnétek egy olyan mellé aki nem tud vezetni.
2016. jan. 28. 19:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tud vezetni az illető, akkor hótmindegy, milyen autóval borulunk bele az árokba.
2016. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van autom tehat konkretan leszrom, de ha valasztanom kene akkor szamomra a jo vezeto a legfontosabb, tolem egy lego autoban is ulhet ha biztonsagban erzem magam mellette.
2016. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Muszáj egy idézettel nyitnom: "A férfiembert a Wagon R+ praktikussága fogja lehengerelni, a csajokat meg a bociszemek."

Ès folytatnám egy másikkal:"Szokás mondani, hogy a Wagon R+ a kétezres évek Trabantja"

Ès zárásként:"Ha léteznek autós ellentétek, a Wagon R+ a BMW Gran Coupé kifordított párja. Nulla presztízse van, ezen nincs mit szépíteni"

Ezzel körül is írtam kb mindent..

Nem tudom neked milyen van,de a legdurvább Wagonr kemény 93 lóerővel majd 13 s akatt kocog 100-ra, a végsebessége 160 km/h..ha te ebből ki tudsz nyomni bármit is,én leborulok..

2016. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Mondjuk úgy hogy nem alapjáraton megyek vele, most mit csináljak ha ez van, én szeretem, praktikus autó.
2016. jan. 28. 21:39
 9/13 Missi_Key ***** válasza:
már ha csak annyit látok rajta hogy az életben figyelmetlen szétszórt, már akkor sem ülök be mellé a kocsiba :D szeretek élni lol
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát ha már valaki autóval visz, akkor kb. hálát érzek amiért volt olyan kedves engem furikáztatni. És ennyi.

Az egy nagyon figyelmes és rendes dolog, ha elvisz valaki az uticélomhoz. A vezetési stílus csak annyiban mérvadó, hogy ne okozzon balesetet, és élve, minimális kockázattal vezessen. (igen én a biztonságos típus vagyok, aki a száguldozást csak a Need For Speed-ben szereti)

2016. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!