Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék dumagép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék dumagép?

Figyelt kérdés
28 éves, elég csened férfi vagyok. Tudok beszélni, de az nem elég, hogy csajozhassak. Egy idő után kifogynék a témákból, utána csak kínos csend lenne. Magyarán szófo.só szeretnék lenni, ontani magamból a hülyeséget.
2016. febr. 1. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a hülyeséget akarod ontani azzal kitörölheted a valagad. Olvass sok sok könyvet és máris értelmes dolgokról fogod f.sni a szót.
2016. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igyál meg háromnegyed órán belül 3-4 sört vagy annak megfelelő más alkoholt.
2016. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nálam a beszélgetés annyiban merül ki, hogy kérdezek, és válaszolok. A csajozáshoz ez kevés. (mint ahogy én is). Muszáj sztorizgatni (elég unalmas vagyok)

Kénytelen vagyok kitalálni történeteket, mivel nem történik velem semmi érdekes.

2016. febr. 1. 13:07
 4/18 anonim ***** válasza:
Áh, a dumagép karakter elég idegesítő egy entitás. inkább kevés, de jó témák, mint az órákon át megállás nélküli "vaker".
2016. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De így, jelen állapotomban nem tudok ismerkedni, emiatt szeretnék változni. Nem tudok semmi humorosat kipréselni magamból, bárhogy erőlködök. Pedig fontos a humor.
2016. febr. 1. 13:24
 6/18 anonim ***** válasza:

#5


legyél olyan mint én. pesszimista, gúnyos, olykor fekete humor... Magától jön. Néha nem is viccnek szánom mégis értékelik.

2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Remélem,sikerül.
2016. febr. 1. 13:35
 8/18 anonim ***** válasza:

A nők sokszor azt szeretik, hha egész nap csak magukról kell beszéljenek. Néhány kérdés és megindul belőlük a szóáradat, te meg csak győzd hallgatni. Nem is érdekéi őket, te ki vagy, honnan jöttél.


Am meg rengeteg élmény és élettapasztalat, nem a számítógép képernyője mögül.

2016. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elég unalmas az életem, alig történik valami. Nem igazán találkozom senkivel,csak az utcán látom az embereket.
2016. febr. 1. 19:16
 10/18 anonim ***** válasza:

Sok beszédnek sok az alja.....

Fölöslegesen locsogni, főleg egy férfinak................

2016. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!