Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ha párotok egy The Million Roses csokrot adna ajándékba? 24/F

Figyelt kérdés
( [link]

2016. febr. 1. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

hű, elég húzós az ára, én inkább valami jó kis közös programnak örülnék ennyi pénzből :)


ha meg nem futja rá, akkor valami fincsi csokinak :D


valentin napra akarod, mi? :D szerintem egy random időpontban (amikor nem "kötelező") nagyobb meglepetést+örömöt okoznál vele :D

2016. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Én egy szál rózsával is beérném :) a lényeg hogy a szerelmemtől kapjam :) 19/L
2016. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, mert imádom a virágokat, de rettentően drága. Egy sima csokornak is ugyanannyira örülnék.:)
2016. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
nem örülnék mert nagyon drága, és utálom ha sok pénzt költ rám. 20N
2016. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszarás...

90 000-be még a kiszállítás sem fér bele :D Á, nem prosztó ez a bolt :D

2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet egyáltalán locsolni azokat a virágokat abban a dobozban??
2016. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Maradok az 1 szál rózsánál és mellé még kitalálok valami ajándékot. (Valentin napra lesz)
2016. febr. 2. 14:59
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Még ha milliárdos lenne azt mondom ok. De egy átlag fizetéshez képest ez nagy kiadás+hülyeség is.

Tényleg semmire nem jó, csak arra, hogy kirakja a csaj instagramra villogni a barátnők előtt. Ennyi.

Amúgy ennyi pénzből jóval hasznosabb, vagy jobb ajándékot lehetne venni.Amit írt valaki,hogy ennyiből akár egy wellness hétvége is kitelik. Vagy egy mozi+vacsi egy jó étteremben. Ezek sem maradandók, de legalább élményt adnak.

Ha már virágot akarsz adni, akkor én cserepest javasolok. Itt is lehet költekezni, pl orchidea vagy valamilyen egzotikusabb dolog-pálma ..akármi. Legalább tartósan megmarad. Pl tavaly ilyenkor kaptam egy egyszerű cserepes virágot a páromtól. Most is épp virágzik. Mindig rágondolok, ha ránézek a virágra, vagy meglocsolom.

Az ilyen virágcsokrot meg jó eséllyel még azon a héten kidobja. Szóval nem, egyátalán nem örülnék, ha ilyet venne a barátom.

DE!! sok lány örül neki. Úgyhogy te tudod, hogy a barátnőd melyik kategória. Ha nem vagy biztos kérdezz rá kiváncsiságból, hogy mit szól ezekhez a virágokhoz? De csak így spontán görgess le a facebookodon/instagramodon és mutass egy ilyen képet. Ha látszik rajta , meg mondja is,hogy tetszik neki, akkor vedd meg . Lány függő.

2016. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Miert mennyibe kerul egy doboz ? Egy kicsi doboz
2017. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Persze hogy örülnék, milyen kérdés ez? De mostanában a kedvencem a Rosarium Budapest rózsái. [link]
2017. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!