Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok örülnétek ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek ha egy fiú kis cicát adna ajándékba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
csak ha kopasz cicát. amúgy kisállatot szerintem nem illik ajándékba adni. oké, eszel neki mindent, egy alkalomra, de el kell tartani, költséges dolog, lehet valakinek erre van a legkevesebb szüksége.
2010. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én örülnék :D Csak sajnos anya nem, mert h. lakásba nemvaló... blahblahblah meg hát allergiás vok a szőrére szal nekem sajnos nemlehet :S

De örülnék nagyon :D 15/L

2010. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Örülnék, csak van 2 kutyám és nem kell!:D
2010. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ez nagyon a lánytól függ, ne itt talád ki hogy tetszene neki vagy nem.

10 emberből lehet csak egynek nem tetszene és az lehet hogy pont a te barátnöd.Kérdezd meg tőle hogy szereti-e a cicákat.

am én örülnék neki, meglepődnék biztos.(de már van egy kutyiim, ugyhogy ink visszaadnám.:D)

2010. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem mert kutyás vagyok, meg aztán a húgom macskája három hónapja fialt. Ha a barátodnak akarsz adni, én felajánlhatok párat ;D

Komolyan!!!

2010. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék. Nem szeretem a cicákat, kutyám pedig már van :)

De egy kaméleon, vagy egy arapapagáj mókás lenne :D

2010. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hű. Kicsit félre olvastam. Szóval barátnődnek. Azt hittem készülsz tőle kapni :)
2010. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

22:32

tényleg?

adsz egy elérhetőséget

2010. júl. 1. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék,de előtte puhatolódzd ki,hogy felvan-e készülve arra,hogy etesse,gondozza,van-e helye.stb
2010. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

én nagyon örülnék egy kiscicának ** csak anyám nem engedné, hogy megtartsuk :'( de imádom az állatokat (L)

15/L

2010. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!