Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenéző gesztus, vagy finom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéző gesztus, vagy finom elsimítás ez?

Figyelt kérdés
Ha társaságban valami irgalmatlan nagy butaságot mondasz, de tényleg olyasmit, hogy megfagy a levegő, mondjuk egy festőt összekeversz egy rajzfilmfigurával, tehát ilyen szintű dolgot. És mindenki rád néz, hogy akkor most ugye mindjárt elneveted magad, mert csak viccelsz, mert nem létezik, hogy ilyen buta vagy. És akkor a helyzetet megmentendő, a barátod magához húz, ad egy puszit, azt mondja, hogy "édes vagy" és folytatja tovább a beszélgetést, hogy ne rád figyeljenek, hanem gördüljön tovább a társalgás. Kínosabb így, vagy jobb?
2016. febr. 4. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kínosabb, szerintem lenéző, kb azzal egyenlő, hogy "jajj de kis aranyos, hát nem az eszedért szeretlek az tuti".
2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kínos a többiek részéről, de a barátod menteni próbálta a helyzetet, nem mellesleg ügyesen...:)

Így elvette az élét a ciki szitunak...

Ez sokkal jobban jött így ki, mintha ő is meredt szemekkel bámult volna rád, hogy "úristen" :D

2016. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Osztom az első véleményt.

Nagyon annak függvénye, hogy mit mondasz, vannak hatàresetek, de a fent emlìtett példa kiveri a biztosîtékot. Ha szerinted Pablo Picasso a tegnapi részben összejött Törpillàval, az necces.

Ha valaki, aki velem van, ilyen kaliberű dolgokat mondana, nem ölelném meg, mert abban a szent szùràsban elsüllyednék szégyenemben.

De pl. az nem olyan gàz, ha egy novella íròjàt összetéveszted egy mâsik íròval. Ez a hatàreset...

2016. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
Inkább kérdezz ha nem vagy biztos magadban, az se nem ciki, se nem kínos. :)
2016. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekek, nekem mondott már olyat lány, hogy azt mondanátok, jobb lenne szegényt lelőni és megszabadítani a kínjaitól.

Ezek gyakori dolgok és kb így lehet lereagálni, ahogy a srác tette, ha szereted a lányt.

Ez nem feltétlen tudatos dolog. Ez a szeretet megnyilvánulása.

Esetleg érdemes lenne neki külön elmondani majd, hogy mit hibázott, de van lány, aki meg ezt veszi nagyon a lelkére.

2016. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan kategória, mint amikor gyerekes családhoz mész látogatóba, és valamelyik poronty mond valami tipikus gyerek baromságot ("A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg nunijuk") a szülője meg megsimogatja a fejét, és odaszól neked, hogy "Haha gyerekszáj, ne is törődj vele"

Lényeg a lényeg, legközelebb próbáld menteni magad.

2016. febr. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem inkább lenéző. Ez a "jaj, de kis cuki a butus, téged sem az eszedért szeretlek, hanem mert cukimuki, butus kiscsaj vagy, aki felnéz rám, mert én meg okos"... még ha a szándék jó is lenne, ez akkor is kínos és lenéző.
2016. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt hozzátenném, hogyha én mondok valami tényleg ordas, egzakt hülyeséget, és kijavítanak, azt én megbecsülöm. Inkább, mint hogy "gyáj, de cuki vagy"...
2016. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!