Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos a tánc?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek fontos. Nekem az, mert kicsi korom óta életem része a zene, vagy énekeltem vagy táncoltam, ez hozzám tartozik.
2016. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Milyen táncra gondolsz?

Kikapcsolódás, harmónia, sport.

2016. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb nő szeret táncolni. És az nagyon, nagyon szexi, ha egy férfi jól mozog. *.*
2016. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fontos. Nagy ritkán táncolok, de egyáltalán nem örülnék, ha olyan párom lenne, aki szeret táncolni.
2016. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Nők jó része imád táncolni, egyedül is de főleg társastáncra gondolok. A pasi irányít, a Nő megbízik benne és figyel, pont mint egy kapcsolatban. Ha valakivel jól tud táncolni, határozottan irányít, impulzív a táncban, akkor többnyire az életben is hasonló személyiség.

Sokan egyfajta előjátéknak tekintik.....és nem véletlenül.

37F

2016. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek táncolni, de nem elvárás és nem is fontos, hogy a párom is szeressen.

Talán mert nem vonz különösebben, ha valaki irányítani akar (mint egy klasszikus páros táncban). Sőt, inkább ellenszenves.

2016. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

"6"reagálva......

A domináns karakterű Nők nem élvezik a társastáncot, ezzel tökéletesen egyet értek. Ők inkább olyan műfajt keresnek ahol egyedül tudják bizonyítani tehetségüket....és az életben sem jellemző, hogy domináns férfit választanának maguk mellé.

A Tánc a lélek tükre....aki ért a tánchoz megmondja milyen ember van mögötte, persze egy adott képzettségi szint felett.

37F

2016. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm tanít vagy tanított táncot pároknak, és azt mondta, hogy egy pár kapcsolatát meg lehet fejteni abból, ahogyan egymással táncolnak.
2016. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl. fontos a tánc, mert imádok táncolni, de nem baj az, ha a pasi nem tud vagy nem akar. Páromra pl. mindent lehet mondani, de azt nem, hogy a ritmusérzékéért szeretnjük :D. Persze néha jó lenne társastáncolni egy kicsit, de annyira tökéletes minden másban, hogy ezen nem akadok fenn :).
2016. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
# 7, igazad lehet a domináns karakterekkel kapcsolatban, de mondjuk én pont nem vagyok az.
2016. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!