Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda egy sráchoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy sráchoz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy kocsmában vagyok, vagy egy kávézóban, és látok egy számomra rendkívül szimpatikus fiatalembert. Mindenképpen le akarom szólítani, mert már régóta szingli vagyok és mindig túl félénk voltam az ilyesmikhez, de most változtatni akarok ezen. Mit mondjak neki, hogyan menjek oda hozzá?
2016. febr. 5. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Te nő vagy!

Nálunk férfiaknál nem számít h milyen szöveggel mész oda, tökmindegy, mi nem akadunk fent olyan egyszerű szövegen sem, hogy "szia Juliska vagyok, hogy vagy, van kedved ismerkedni?"

Bőven elég, egy tök egyszerű semmitmondó szöveg a legsz**arabbnak tűnő is.

Mi férfiak egyszerűek vagyunk, nem nők.

2016. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Szia, leülhetek ide?"
2016. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először vedd fel vele a szemkontaktust és mosolyogj rá. Amennyiben nem történik semmi, jöhet az, hogy odaméssz hozzá. És szinte tényleg mindegy mit mondasz. Pl.: Olyan ismerős vagy; van e nálla egy toll; stb. Ha nem buta, érteni fogja. U.i.: Kocsmában azért én nem ismerkednék.
2016. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GipszI ***** válasza:
#2 jol mondja, ne komplikald tul ;)
2016. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm. Sose értettem, miért kell Nőként oda menni valakihez, legalább ez maradjon meg a férfiaknak... Ha kiszemeltél valakit, csak a kontaktust vedd fel vele, szemezz, mosolyogj, flörtölj.. de ne menj oda hozzá, ha szabad és vevő akkor tegye meg ő a lépést.. ha meg nem, akkor muja és hagyni kell... hol a büszkeség?!
2016. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!