Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randin kérdezzem meg a kiszemelt férfitől, hogy zavarja-e ha van tetoválásom? (Én 21 vagyok a férfi 26)

Figyelt kérdés
a csípőmön van így még nem látta.

2016. febr. 8. 05:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármikor,tetoválásokról is beszélgethettek,kérdezd meg mi a véleménye a tetkókról.
2016. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már rajtad van akkor nem tökmindegy? Vagy még több tetkót szeretnél? Remélem legalább nem ribbancrendszám. :)
2016. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fel lehet hozni 1-2. randin, de ne úgy, hogy nem zavarja-e, hanem hogy mi a véleménye róla, vagy csak simán hozd szóba, hogy neked van.
2016. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
jó ötlet volt megcsinálni, ha magad sem fogadod el.
2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem trollkodást szerettem volna, hanem normális választ, ha nem fogadja el, akkor így járt, én szeretem a tetoválásom, és továbbiakat is szeretnék. Itt csak azt akartam megtudni, hogy ti mikor tudakolnátok meg a véleményét.
2016. febr. 9. 01:49
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A 2. randin a 37. percben.
2016. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek tudatni? Nekem is van ott,mondjuk nem szokta nagy meglepetes erni oket,mert nekem a karom is tele van
2016. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt szerettem volna sugallni, hogy aki ki van békülve magával az nem azon agyal, hogy mikor az alkalmas időpont kikérni a másik véleményét magáról :)


Én meg nem tapasztaltam olyat, hogy úgy kuncsorogjon valaki véleményért magáról hogy közbe minden oké volt.


Szóval az a helyzet, hogy van mit helyre tenni fejben :)

2016. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

...én pl senki véleményét nem kértem ki a hajamról. Férfi vagyok és a nulláról növesztettem meg. Többször változtattam fazon és most kb 35 cm hosszú. Ruháról se kérem ki a véleményt, mert azt veszem amibe jól érzem magam és hozzáillik.


De nem magamból akarok kiindulni. A helyzet az, hogy senki nem kérdezget másokat aki biztos magában.

2016. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

...utoljára. Nekem van tetoválásom a hátamon. Ma már nem csináltatnám meg, de abszolút jól érzem magam vele.


Szülök azt mondták, hogy ezzel 10ből 9 nőnél elvágtam magam vele. Én nem így gondolom, de ha így is lenne se érdekelne. Ha tényleg csak ezen múlik akkor tessék csak tőlem távol maradni. Egy nőt se kérdeztem még meg hogy zavarja e?! :) Teljesen abszurd a kérdés... épp ésszel fel sem tudom fogni mekkora káosz lehet mögötte.

2016. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!