Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de csak barátként tekint rám. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Valentin-napkor, a névnapján és március 1-én is vettem ajándékot neki, sokat beszélgettem vele, majd bevallottam neki, hogy tetszik nekem és szeretnék vele járni.Ő azt mondta, hogy aranyosnak tart, de csak barátként tekint rám.Jelenleg nem jár senkivel.Mit tegyek, hogy ez megváltozzon? Vagy ezen már nem lehet változtatni, törődjek bele? Nagyon fontos nekem.

16F


2010. márc. 29. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemigazán lehet ezen változtatni,mert ha barátként néz rád,ez csak hosszú hosszú idő után fog megváltozni.De a lányok hülyék (tudom mert én is lány vagyok XD) és csak akkor értékelik igazán a dolgokat ha egy időre elvesztik azokat.Nem akarok hülyeséget mondani,de ha eltávolodnál tőle egy kis időre és másokkal beszélgetnél,nevetnél,stb. akkor talán érezne valami féltékenység szerűséget - de ha nem akkor hagyd.Keress mást.
2010. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Lehet csak gátlásos valami miatt és nem szeretne járni senkivel, de az is lehet, hogy valóban nem tetszel neki, vagy tetszel neki, de másba szerelmes, lehet persze, hogy tesztel, hogy menyire vagy hajlandó udvarolni neki és hogy hamar feladod-e.


Ki tudja? A női logika az női logika.

2010. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy CSAK barátként tekint rád... Ez ellen nem tudsz mit tenni. Valószínűleg nem vagy az esete, viszont kedvel téged. Keress más lányt!
2010. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22:09-es és kedves kérdező ajánlom figyelmedbe a következő kérdést és a válaszokat is!!!!! Na erre mit lépnek a barátság hívők?? hehehe


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Döntsék már el a kedves hölgyek, hogy barát-é vagy nem barát. Ha csókolózzunk meg a f@szom tudja még mit csinálunk a "barát-baráttal", mert tök cukimuki akkor ne ezt a sz@r dumát nyomják már be koptatásnak, mert eldobom az agyam menten. Nekem is volt már lány barátom és ha hiszitek, ha nem nagyon-nagyon nagy érzéssel szopta a brét. Na erre varjatok gombot.

Hajrá kedves kérdező...te vagy a király!!!!

2010. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves kérdező, hogy bántani ill. bírálni merészelem szíved hölgyét, DE melyik láma leányzó hiszi azt, hogy egy fiú csupa barátságból ad neki valamit valentin napkor????????????????? Tudta a leányzó mi a pálya és elfogadta az ajándékot utána meg nem kellesz?

Milyen viselkedés ez már? Ezzel kimeríti jócskán a biztatási károkozás fogalmát a hölgyeményke. Ja, hogy nem gondolta..hát persze,persze.

Sajnálom, ha így átverték a fejed kedves barátom, de bízunk benne, hogy a barátot úgy értette mint a ( belinkelt kérdésben a 16 éves lány) és akkor minden okés.

2010. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

fúú, ez nehéz dolog..

Az a helyzet, hogy ha egy csajnál a barát kategóriában vagy, nagyon nehéz, vagy lehetetlen onnan kikerülni.


Lehet, hogy valaki más tetszik neki.....

2010. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
08:33-as te is olvasgasd a fentebb belinkelt kérdést és értékeld újra a kijelentésed.
2010. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!