Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Egy sráccal társkeresőn ismerkedtünk meg, elsőre amolyan nőcsábásznak tűnt, ezért nem vettem komolyan annyira. Csak írt továbbra is, elkezdtünk beszélgetni, de ez a megérzésem továbbra sem múlt el. 2-3 hónapon át beszélgettünk, folyamatosan találkozni akart, azt mondta csak velem beszél stb. Na akkor ebből nem lett semmi, most az ősszel újra megkeresett, elkezdtünk randizgatni és már egy pár vagyunk. A múlt randin derült ki, illetve szólta el magát, hogy azalatt a 2-3 hónap alatt, amiről fentebb írtam neki barátnője volt végig...és közben kezdett el velem ismerkedni, akarta a randikat, miközben elkezdett járni egy lánnyal...ráadásul ma már azt is tagadja, hogy azt az időszakot végig beszéltük,azt mondja, ő nem is keresett engem akkor, pedig az üzenetek ott vannak, az bizonyítja, hogy végig találkozni akart velem. Teljesen kiakadtam, nemcsak azon, hogy kapcsolata lett közben, hanem hogy most meg tagadja ami megtörtént. Szerintetek jogosan akadtam ki vagy eltúlzom? 24/ L, 30 / F
2016. febr. 10. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyes döntés?Szakítottál vagy mi?
2016. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert akkoriban azt mondta nekem, hogy szingli, közben meg mint kiderült kapcsolatban volt...a hazugsága miatt szakítottam
2016. febr. 10. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2016. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Right decision
2016. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, a problémát a csírájában kell elfojtani.:)
2016. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!
2016. febr. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!