Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 év után szakítottam a barátommal, mert ő csak úgy lett volna hajlandó velem együtt lakni ha az anyja is velünk lakik. Az anyja sokat iszik, és nem is nagyon dolgozik, albérletben laknak ketten. Magát nem tudná eltartani az anyja. Én nem vagyok hajlandó ilyen nővel együtt élni, eleve nem is szeretnék anyóssal lakni. Nem tudtunk ebben a témában sehogy se megegyezésre jutni. Megkérdeztem tőle, hogy ha más se nő se lesz később aki együtt akar lakni az anyjával akkor inkább lakik egész életében az anyjával minthogy saját családja legyen? Erre azt mondta, hogy igen. Nagyon szeretem, és tudom, hogy ős is engem. Félek, hogy nem találok mást majd akit ennyire szeretek majd, pedig csak 23 éves vagyok.

2015. szept. 29. 11:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
El se tudom képzelni az életem nélküle, de így minek folytassam? Úgy érzem az csak időm menne el rá, mert ugyse fogja ebben meggondolnia magát.
2015. szept. 29. 11:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntottél. Fiatal vagy még. Fel a fejjel.
2015. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon helyesen döntöttél. És hidd el, találni fogsz, ded egyelőre ne sürgesd, adj magadnak időt, hogy feldolgozd ezt a kapcsolatot.


Nagyon kevés nőnek van ereje meghozni ezt a döntést, légy büszke magadra!

2015. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól döntöttél.Igen,most fáj,mert szereted,de vigasztaljon,hogy soha nem lesz normális kapcsolata,mert egy igazi nő nem tűri ezt.Aki mégis,az megérdemli.Az idő segíteni fog neked.Még fiatal vagy,sokkal jobbat.találsz majd.
2015. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél.
2015. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

természetes hogy ennyi idősen,több év kapcsolat után vágysz a közös életre.

én abba mentem volna bele,hogy pár hónapig utalunk az anyjának havonta egy kevés pénzt,amíg talpra nem áll. de ez nem tartott volna örökre. esetleg segíteni neki találni kisebb albérletet,társakkal stb ami olcsóbb. de igazából nem a te gondod,hogy egy felnőtt nő nem képes eltartani magát. most jöhetnék a közhellyel,hogyha nem piára költené akkor jutna a számlára is..de igazából így van.

pár hónapot adtam volna így,hogy segítünk neki.de összeköltözni én se szerettem volna kettejükkel,ez nem előre lépés. a párod gyakorlatilag őt választotta helyetted..szerintem jól döntöttél.

fontos a család meg minden,de természetes,hogy felnőtt korban elköltözünk otthonról,saját családod alapítunk stb.

2015. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Félek, hogy nem találok mást majd akit ennyire szeretek majd - ezen ne aggodj, boven van meg idod, es igenis fogsz valakit talalni.


Nagyon helyesen dontottel, gratulalok! Peldat vehetne rolad a sok 'jaj anyuci pici fiaval vagyok, hogy valtoztassam meg' kerdezo :)


Fel a fejjel es csakis elore nezz :)

2015. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Így nem is akarom megpróbálni se, mert úgyis bármi lenne az anyjának adna igazat mindenben. Egyértelmű, hogy ő fontosabb neki mint én. Ráadásul hazudott is, mert mikor egy évvel ezelőtt annyira ivott az anyja, hogy hónapokig csak feküdt otthon, akkor azt mondta az exem, hogy otthagyja, mert teljesen kivolt már tőle, semmit se csinált az anyja. De most, hogy megint dolgozik így megint meggondolta magát, csak nem hagyja magára azt mondta. De ki tudja mikor fog megint jobban inni. Sőt akkor volt, hogy részegen elég durva dolgokat beszólt nekem, semmi pénzért sem élnék vele. Megkérdeztem azt is, hogy ha gyerekünk lenne akkor mi lenne, akkor is az anyjával lakna e inkább, és azt mondta, hogy nem tudja.. Teljesen kivagyok, de úgy érzem a szakítás a helyes döntés.
2015. szept. 29. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Az anyja az ő keresztje, elég nehéz ügy, ha valakinek az anyja nem teljesen beszámítható bármiért (az én anyám nem iszik, de pszichés beteg, és hajlok rá, hogy ha túléli apámat esetleg, és még jobban eldurvul a betegsége, akkor öregek otthona), te viszont nyilván nem vagy köteles közösködnöd ebben a keresztben, főleg, hogy még nagyon fiatal vagy.
2015. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél. Ebben a kapcsolatban te és a te igényeid sehol nem lennének. Anyagilag sem mentetek volna semmire, mert az anyja gondolom minden pénzt eliszik, gyerekről meg ne is beszéljünk, nem hiszem, hogy ilyen családi mintát szeretnél elé tenni.

Van még időd megtalálni az igazit.

2015. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!