Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz krizantémot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz krizantémot vinni randira?

Figyelt kérdés

a szomszéd néni akciósan adja meg a szaga is jó szerintem csak sokan a temetőbe viszik, de szerintem szép.


Csajok mit szólnátok? Ja és cserepes szóval sokáig eláll


2016. febr. 10. 17:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy tábla csokit, 300-ért már kapsz Milkát!
2016. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg ne randizz!
2016. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nincs pénzed, akkor ne vigyél neki semmit. Nem kötelező ajándékkal érkezni randira.

Most vagy viszel neki egy normális ajándékot, pl egy szál vörös rózsát (nem 800 Ft-ba kerül egy szál, csak szét kéne nézni), vagy csokit- már ha szereti, vagy akkor inkább semmit.


Egyébként szereti a csaj a krizantémot? Vagy csak vinni szeretnél neki úgy valamit, hogy fogalmad sincs, hogy tetszik-e neki?

2016. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
csak vinni szeretnék neki valamit, csokit azt nem szeretnék vinni neki mert kicsit dagadt nem akarom hogy kövérebb legyen
2016. febr. 10. 17:48
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék neki:) Nem viccelek. Nem tehetsz róla, hogy nincs annyi pénzed.
2016. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit dagadt? :D Inkább maradj otthon...
2016. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor rajzolj neki egy képet.Hozzám remélem senki sem jön cserepes krizantémmal,inkább semmit se hozzon.
2016. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Sztem krizantemot ne, a kaktusz sztem jo otlet lenne:-)


Ha nem akarsz csokit vinni nehogy dagibb kegyen, akkor pl csinalj origamit (hajtogass papirt), irj neki verset, esetleg adj neki egy olyan konyvet aki mar kegvan neked, de szeretned ha elolvasna, foto magadrol, vagy nyomtass ki kozos fotot rolatok, szal ilyesmik:-)


De a krizantemot felejtsd el:-)

2016. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"csak vinni szeretnék neki valamit, csokit azt nem szeretnék vinni neki mert kicsit dagadt nem akarom hogy kövérebb legyen"

Ez jó. :D Nem vagy semmi. :'D

Ne vigyél randira ajándékot, inkább majd ha már jártok és te úgy gondolod.

2016. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Csak én vagyok ilyen érzelmi fogyatékos hogy lesz-rtam hogy nem kaptam ajándékot randin? Mire fel kap a nő ajándékot? :D Nincs szülinapom, nincs karácsony, alap esetben úgyis a férfi fizet, az bőven elég 'ajándék'. El is röhögném magam ha a pasi verset írna, origamit hajtogatna vagy rajzolna nekem első randira... gondolkozzatok már könyörgöm :D

22L

2016. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!