Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tudnám vinni a leányzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnám vinni a leányzót randizni aki nekem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam bénának és ötlettelennek sem, de google-ba olyan nehéz találni értelmes programokat. Persze tudom ,hogy van mozi, bowling, tropicarium, csodák palotája, szabaduls ház,de hogy őszinte legyek most egyikhez sincs kedvem esetleg tudtok mondani ezeken kívül jó programokat ahol voltatok már és szerintetek megéri elmenni?
2016. jan. 13. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiszalöki börtön
2016. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha a csaj tipikus csaj akkor plázába (bankártya úrkészülhet a nullázásra), vagy valami más értelmetleen és drága dolog. Azt sajnos szeretik.
2016. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. ha első randira vásárolni viszed a te pénzedből, akkor ne csodálkozz, ha lehúznak, és még meg se dughatod őket
2016. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Az sem mellékes ugye. Esetleg korcsolyázni a Városilegetbe? Vagy a láthatatlan kiállítás, nekem nagyon tetszett: [link]
2016. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Pesten laksz, akkor egy szép parkba kellene elvinned pl Városmajor, Városliget vagy Népliget.


Vagy a belvárosban egy csomó jó gyorsétterem és kávézó van (vagy a Szent István körúton van egy jó török étterem, a Szeráj.)

2016. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

#3


Csajok nagyrésze elvárja, hogy valami szemetet vegyél neki már az elején. Ha más nem akkor pofátlan árréssel megszórt "kávét" (most áruld el nekem mi a retek kerül egy mezei kávén 600 forintba? Még csak nem is rendes tejet meg cukrot adnak hozzá...)

2016. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!