Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha nagy korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nagy korkülönbséggel (15+) ismerkedem? Adjak esélyt? 20L

Figyelt kérdés
Van egy rendkívül szimpatikus férfi, mindketten felnőttek vagyunk, de 15+ év a korkülönbség az ő javára. Úgy látom, hogy egy jó kapcsolat tudna kialakulni a beszélgetéseinkből, találkozgatásainkból, nagyon kedves, udvarias társ. Egyelőre nem érzek iránta többet (ő már igen), de érdekel a személyisége, és külsőre sem közömbös. Viszont nem akarom "becsapni", hitegetni feleslegesen. Ti mit tennétek a helyemben illetve elítélnétek-e egy ilyen párt (hogy vagy érdekből vannak együtt vagy apakomplexus vagy úgysem tart sokáig). Jól meglennénk azt hiszem, de a jövőt kissé nehéz elképzelnem (1-2 év múlva), mert neki sincs még gyereke, és szeretne, én pedig még sokáig tanulok illetve nagyon-nagyon-nagyon messzinek érzem még ezt (őt viszont azért valamilyen szinten sürgetné az idő). Illetve lehet, hogy 1 év múlva egy messzi városba kell mennem tanulni. Tudom, hogy még az elején vagyunk, de érdemes-e így belevágni, hogy nem látom, hova is megy ez az egész? Megbízhatónak stb. tűnik, olyannak, aki igazán hosszútávra tervez.
2016. febr. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nem egyszerű a helyzetetek és lennének nehézségek. Azzal törődj a legkevésbé, hogy ki mit gondol rólatok. Ez a ti életetek. Ami fontos egy kapcsolatban, az az, hogy mennyire értitek meg egymást, hogy mennyire váltok fontossá egymásnak. Ahhoz pedig, hogy megbízhass benne, bizony meg kell ismerned. Kockázat van ebben, nem is kevés, de ugyanúgy kockázatos, ha korotokbelivel jöttök össze. Nem a korkülönbségen fog múlni a kapcsolat, és tőletek függ, hogy a bizonytalan jövő mennyire nyomná rá a bélyeget. Én úgy gondolom, hogy kár elhalasztani egy esélyt a boldogságra mindenféle ürügy és kifogás kapcsán. A puding próbája az evés, nincs más út. Minden ember más. Én drukkolok nektek! :-)
2016. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kérdezed és ennyire képtelen vagy dönteni, akkor szerintem el is döntötted. 15 évre oké, hogy sokan rávágják, hogy nem baj, de azért sok. Más életszakasz, más felfogás és hasonlók. 20 évesen pedig még nagyon fiatal vagy... 23 vagyok, de teljesen más voltam 20 évesen.
2016. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rövid távon működhet a dolog, főleg akkor, ha fiatalos és felvállalja a barátaidat. Nem tudom hány évesnek néz ki, de ha látszik rajta a 30+, akkor baráti társaságban kaphatsz megjegyzéseket, ami kikezdheti a viszonyotokat.

Hogy érdemes-e belevágni? Szerintem profitálni fogsz a vele eltöltött időből, főleg ha egy intelligens, tapasztalt férfiról beszélünk....inkább az lesz furcsa ha utána a korod béli srácokkal fogsz randizni!!!

38F

2016. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rövidtávra jó lesz hosszú távra ne is álmodozz. :)

Ekkora korkülönbség nem normális, bennem csak csalódást kelt..

Én korod beli vagyok, de egy ilyen múltbéli kapcsolattal esélyed se lenne nálam. Nem vagyok az ilyen lányokra vevő.

2016. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon érettnek kell lenned ehhez a kapcsolathoz, és ha a jövődben olyan tervek szerepelnek, amik miatt el kell menned messzire tanulni, sztem beszéld meg a pasival. 35 évesen vszeg értelmesen fogja fogadni és meg tudjátok beszélni hogyan is legyen tovább. Én ezt tettem a mostani párommal, amikor egyetemre mentem 50kmre voltam csak, viszont hétközben kollégiumban mert reggeltől estig voltak óráim. Megoldottuk és három éve együtt vagyunk, most fogok diplomázni, és ő ott fog nekem tapsolni az első sorban a diplomaosztón. 8 évvel idősebb nálam. :)

Aki szerint meg túl sok a 15 év, azzal ne foglalkozz, felnőtt ember vagy. Nekem volt 17 évvel idősebb pasim és tökéletesen kijöttünk, végül nem a kor vagy a konfliktusok miatt lett vége, hanem az egyik exem bekavart de ez már más téma.

Szóval beszéljétek meg, ha szakítás mellett döntötök, akkor is megérdemli a másik, hogy adj neki egy esélyt átgondolni ezt az egészet.

22L

2016. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!