Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat 19 év korkülönbséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat 19 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Nők válaszai érdekelnének leginkább.

Egy közös ismerősünk mutatott be egymásnak minket, én csak az ismerősöm miatt mentem a találkozóra. Később még kétszer találkoztunk, vacsorázni illetve kávézni mentünk alkalmanként kettesben. Nekem nem tetszik mint férfi, emberként értékelem de jelenleg szexuálisan közömbös. Bár ez változhat az idővel. Több diplomás, jó munkával es kiemelkedő ismeretségi körrel rendelkezik. Nagyon jól áll anyagilag, tulajdonképpen mellette olyan életem lehetne amit saját magam képtelen lennék összehozni. De 19 év a korkülönbség közöttünk. Ha csak 10 év lenne minden rendben lenne, de ez nagyon sok. Mit tennének a helyemben?

22/N

41/F


2015. szept. 27. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Te csak egy pénzéhes felszínes ribi vagy
2015. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Clark Kent.. ***** válasza:
0%

Simán, ne törődj a negatív véleménnyel, csak irigykednek.


Egy 22 éves nő, már teljes mértékben felnőtt, meg aztán pasi vagy, egy ilyen jobban mutat az oldaladon, mint egy 35-40 éves nem? Neked is jó, ha fiatal feleséged van.

2015. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Clark Kent.. ***** válasza:

Jaj...nem olvastam el a kérdést rendesen...


Tényleg csak egy pénzéhes csaj vagy, szégyellheted magad. :-)

2015. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Eleve nem kezdenék olyan férfival, aki nem jön be nekem külsőre. Nem akarnám rabolni egymás drága idejét, úgyhogy én kiadnám az útját.


De úgy őszintén: Ki a fenét érdekel a te magánéleted?

22 évesen képtelen vagy eldönteni, hogy mit akarsz ezzel kapcsolatban?

Ha neked megfelel, akkor mit érdekel más véleménye?

Ha bizonytalan vagy, akkor hagyjátok abba és kész!

2015. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 RRR ***** válasza:
100%

. Nekem nem tetszik mint férfi, emberként értékelem de jelenleg szexuálisan közömbös


hagynám szegényt ,nem hülyíteném habokra...

2015. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

"Nagyon jól áll anyagilag, tulajdonképpen mellette olyan életem lehetne amit saját magam képtelen lennék összehozni."


Szerintem itt a bizonyíték, hogy egy ócska r_banc vagy csak semmi több. Arra jó lenne, hogy kihasználd. Még jól áll anyagilag amíg nem jön össze veled.

2015. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vonz a pénze mi? Fejleszd magad, tanulj, keress jól fizető állást, vagy lottózz, hátha nyersz és lesz pénzed, de ne használj ki egy másik embert, amúgy is az apád lehetne!
2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Huuuuhh nem ezt vártam.

Én vagyok ám a ribi de a férfi oldaláról nézve teljesen rendben van hogy egy majd 20 évvel fiatalabb lányt akar. Mit tehetek arról hogy gazdag ? Csak leírtam a tényeket ezért is ribi vagyok?

2015. szept. 27. 22:48
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Szégyelld el magad kérdező. :( Pénzéhes lehetsz. Egyből az anyagiakat sorolod a kérdésedben. Állítom pár Louis Vuitton táskáért nyögdécselnél alatta bőszen. :(
2015. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ezt vártad?

Mégis mit vártál Kérdező?

Ha azt írod, legszívesebben megerőszakolnád egy bokorban,annyira odavagy érte,és mellette megemlíted, gazdag is,negyed ennyi rosszindulatú beszólás sem lenne.

1-2 barom biztos... ez most mindegy.

Mint férfi nem tetszik,szexuálisan nem nagyon vonzódsz hozzá,viszont tele van zsével, és jó életet tudna neked nyújtani.

Tudod minek hívják az ilyen nőket?

Nem,nem írom le,mert úriember vagyok, meg azért sem,mert fentebb többen már leírták...

Gondolkozz kicsit kérlek!

2015. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!