Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy majdnem minden lány egy idő után átmegy ebbe a plasztik cicababa stílusba? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sok lány ismerősm aki egy ideig normális volt, ahogy egy új közegbe került már úgy nézett ki mint egy k*rva teli sminkkel az agykapacítása meg már egy villanyborotváénál is kisebb lett. És sok iylen lány van akörnyezetemben is. Ez miért jó? és ezekben a lányokban az a legrosszabb, hogy mindenek előtt tartják a kinézetet. Aki nem ilyen mai divatos emo hajjal rendelkező cicafiú meg nem dolce n gabbana van rajta már lúzer meg köcsög a szemükben. és azt képzelik, hogy az ilyen embereknek nem való a szerelem csak a "menőknek". mások is látják így? zavar ez másokat is? nem tudom miért van ez.


17/F


2010. márc. 30. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Basszus....

Énis ilyen vagyok minden nap smink,varrot hajam van(derékig érő[az eredeti kb a vállam alattig ér],latexben cicanacikban csipőnacikban járok(kizárólag),szinte minden nap magassarku stb.Hetente járok fodrászhoz...műkörmöm vaan!

És még is van agyam.Napi szinten tanulok(ha van miből) ha nincs barátnőimmel vagy a pasimmal lófrálok itt ott de mégis 4es 5ös tanuló vagyok az isiben.15/L


Szóval nem kell előítéleteket szabni mindenki olyan amilyennek jol erzi magat!!!Puszi

2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

21:17: Nem azzal van bajom, ha valaki divatos, sötöbö, csak azzal, ha nem azért néz így ki, mert tetszik neki, hanem azért, mert a többieknek is... + Mert ciki, ha valaki nem követi a divatot.


Az iskolában szerzett jegy viszont nem sokat árul el. Csak megtanulod a szöveget, és meg is van az ötös, a hülye is tudja (akinek meg sz*r jegye van, annak inkább azért, mert nem tanul, és soha nem is tanult, már pedig, aki nem gyakorolja, annak nehezebben megy:D). Nálunk is van az osztályban egy ilyen napisuna, megtanul az mindent, de ha logikázni kéne, eléggé núb szokott lenni.


L/17

2010. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén, nem vagyok egy szépség,régebben átlagosan öltöztem,alig figyeltek fel rám a pasik. Ha közelebbről is megismertek volna,biztos több barátom lett volna,de csak a külső alapján ítéltek meg.Elegem lett ebből,és rakattam fel póthajat,elkezdtem sminkelni,csinosabb ruhákban járni. Elkezdtek a pasik felfigyelni rám.Sokkal többen hívtak randira.Azért az eszem nem ment el,nem adom meg nekik amit szeretnének elsőre.Randizgatunk, aztán ha bír várni,akkor tudom,hogy én kellek neki,mert addigra már megismert belsőleg is.És nem csak a szex.

25/l

2010. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok,lány,és én is ezt látom.A nálam 4-5 évvel fiatalabbak mind ugyanúgy néznek ki,nincs jobb dolguk mint a plázákban lógni meg anyuci pénzét költeni. Egy könyvet nem olvastak még végig,5 értelmes mondatot nem lehet velük váltani.

Nem akarok általánosítani,de muszáj,egyszerűen mindenhol ezt látom.

Én örülök,hogy nőies vagyok és fel tudok rendesen öltözni emellé órákig tudok beszélgetni bárkivel. Nem akarnék ilyen úgymond menő csaj lenni,az én szememben nem azok,és szerencsére a fiú ismerőseim szerint sem.

A leggázabb az,hogy a pénzen és a külsőn kívül semmi nem számít nekik,a továbbtanulás nem érdekli őket,csak legyen lé meg ne kelljen semmit csinálni...

2010. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mint a cigányok...
2010. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
amit, leírtál, abból tök normálisnak tűnsz. a normális emberek mért nem találják meg egymást???
2010. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
túl messze vannak egymástól vagy rosszkor vannak rossz helyen:S
2010. ápr. 1. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!