Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy, hogy akartát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy akartátok, de nem tettetek semmit?

Figyelt kérdés
29 vagyok éves férfi vagyok, és van egy hölgy, ő 32. Már jó ideje, ergo több hónapja járunk egy olyan táncot, aminek nincsenek lépései. Olyanok vagyunk, mint 2 kutya, akik kerülgetik egymást, meg-megszagolják a másikat, aztán egymásra vicsorognak, kettőt hátralépnek, és kezdődik előről az egész. Már mindenki észrevette a környezetünkben ezt a dolgot, mégsem lép egyikőnk sem a másik felé konkrétan. Annyira mások vagyunk, hogy már összeillünk. :) Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen, egy rövid összefoglalóban leírná a történetét, és végkimenetelét?
2016. febr. 15. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemrég nekem volt ilyen... :) Itt én vagyok a nő. Sajnos nem lett,és egyéb okok miatt nem is lesz ebből semmi! Meg egy kicsit bele is fáradtam :/ Már több mint egy éve tartott...
2016. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ilyen kérdésekkel vigyázz, mert jön a sok észlény és hozzád vágják hogy te vagy a pasi, neked kell lépned minden áron.


Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem tudom hogy a kiszemelt nő is ugyanúgy érez irántam mint én iránta.. próbáltam elhívni randira, kérette magát, minden baja volt, nem jött össze. Oké, lekoptam róla és mégis próbálja tartani velem a kapcsolatot, és most ugyanott tartunk mint az elején...

2016. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első. Nálatok mi volt az ok, amiért egyikőtök sem lépett?
2016. febr. 15. 09:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Nalam azert nem lenne, mert elettarsam van. De ha szingli lennek,akkor is teljesen elveszti az ilyen pasi a vonzerejet, aki ismeretlenul megpillant es nem jon oda ismerkedni hozzam azonnal.A megpillantasomtol szamitott 5 perc utan 0%-ra csokken a vonzereje. Barmilyen jol nez ki.

Szerintem ez lehet.

N

2016. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második. Nálunk kicsit keményebb a dolog... :) Először csak hülyültünk a dologgal, majd megkért, hogy hívjam el, kikosaraztam, mert ittunk mindketten, ilyenkor nem hívok el senkit, és elvből nemet mondok minden ilyen próbálkozásra. Aztán ugyanaz nap később elhívtam, akkor meg már ő adott kosarat... :D
2016. febr. 15. 09:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Harmadik. Évek óta ismerjük egymást, már akkor ismertem, mikor még bőven férjnél volt, nem friss ismertség. :)
2016. febr. 15. 09:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Baratzonaba tett.
2016. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5 pasit érdekeltem életemben, 5-ből 3 vagy 4 szerelmes is volt. Különböző karakter mind, van, amelyik vagány, nagyszáju a csajok-haverok-mindenki előtt, van, amelyik szexb-zi (őt mondjuk nem birtam már, mikor ez kiderült, én más tipus vagyok), kettő visszahuzodo és félszeg, egy meg vagány , mint az elsőként emlitett, csak nem a csajok ,hanem a haverok előtt meg a munkahelyén.


na, az 5-ből 4 (a szexmániás az nem) elképesztően tutyimutyi volt velem, és hát mivel én is visszafogott tipus vagyok, igy lassan Guiness rekorder leszek a kölcsönösen viszonzott, mégsem beteljesült szerelmek terén.

az első , aki az életben mindenhol nagy vagány volt, évekig ezt csinálta, mint Ti.

egy ideig marha romantikusnak tűnik ez a helyzet, de katasztrofális véget ér és életre szolo lelki terheket, nagy bánatot, lelki sérüléseket okoz. nálam legalábbis.


mondjuk nálam az első 3 tizenévesen történt, a 4. 22 évesen, az 5. 28 évesen és kb egy idősek voltunk minddel. az ember azt hinné, 30 évesen már csak nem ilyen muják az emberek egymással..

nem tudok a gondodon segiteni tanácsokkal, mert keveset irtál le a sztoribol, de gonodltam, leirom az enyém, hátha segit vmit.

ha nagyon oda vagy érte, előre szolok, nagyon meg fogod bánni, hogy nem léptél. ha annyira nem, akkor lelkibeteg ugyan nem leszel, de ha igy folytatod, összejönni sem fogtok és ki tudja, mikor jön a következő.

én pl 20 éves koromig azt hittem, egész életemben mindig szerelmes leszek valakibe, mert addig folyamatosan az voltam. aztán meg rájöttem, milyen szörnyű , hogy sokszor hosszu éveket kell várni, mire jön végre valaki, aki megdobogtatja a szived.


mérlegelj, mennyire fontos ez a nő , gonodld végig, mennyire bánnád, ha kihagynád az életedből és vedd számitásba, hogy nem fog örökké tartani ez az évődés és lehet, hogy hosszu évekig nem jön senki más, elég sz-r lesz akkor várni és ülni a nihil semmiben..

aztán meg ha jön valaki más, lehet, majd tulértékeled a helyzetet is és a lányt is és hirtelen felindulásbol elveszed, aztán pár év mulva megbánod. egy haverommal igy volt. tul sokat képzelt bele egy szerelembe, mert régota nem volt senki, aki megdobogtatta a szivét, lila ködös állapotban elvette egy év ismeretség és 5 honap együttlakás után., azon nyomban csinált neki egy gyereket és még most is csak 4 éve vannak együtt, de már két éve is állandoan arra ért haza, hogy a csaj veszekszik, üvöltözik, csapkod. ezt az arcát nem ismerte. és a lila köd alatt sem látta elég objektiven. nem tudom, mi lesz velük, de ha együtt is maradnak még viszonylag sokáig, nem lesznek valami fényesek a mindennapok.

2016. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi, elég kimerítő válasz volt. :) Igazából nem tudom mire célzol, hogy keveset írtam le, de ha gondolod, osztok még meg részleteket, csak írj privátban esetleg. Nem értem magamat sem, mert tényleg nagyszájú vagyok, tapasztalt is, sok barátnőm volt, és 4 amolyan élettársam is. A lényeg, hogy már több mint 20 az össz ex-szám, ez előtt a lány előtt mégis úgy állok, mint egy óvódás, és nem tudom merre lépjek, illetve hogy mi lenne a jobb... vicces, nem?
2016. febr. 15. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:

bocs, csak most látom a válaszod. hát, ha magamra gonodlok, nem vicces, hanme borzalmas :) de nme igaz, hogy nem birod megemberelni magad.. idd le magad előtte vagy szolj egy havernak, hogy menjen veled támogatásképp és menjetek többen el valahová, kényszeritsd bele magad egy helyzetbe, ahonnan nincs visszaut, mármint vagy lépsz vmit vagy lépsz vmit :)


én nő vagyok és most én határoztam el, hogy a 10 éve nme látott életem szerelmét, akivel ez történt : https://www.youtube.com/watch?v=U1q8TpUGVtU&hd=1 és ezt csináltuk 6 éven át és szenvedtünk mint a kutya utána évekig (nem vicc, ma már tudom, hogy ő is ), szoval meg fogom keresni a közeljövőben. ha nem sikerül akkor majd 40 évesen fogom megkeresni megint :)) mármint ugy értem, hogy majdnem biztosra veszem most bizonyos okok miatt, hogy megint lenne kölcsönös érdeklődés, csak ebből még nem lesz automatikusan kapcsolat, ki tudja, mi történik . szoval ha most is elbukik a dolog vmi egyéb körülményen, akkor is optimista maradok. persze nem őrá teszem fel az életemet, és nem tőle és kizárolag tőle várom a boldoságot, csak probálok kapukat nyitni, hogy tőle kaphassam egyszer meg..

utálok nőként lépni ,de mit csináljak.. a pasik többsége, akikkel összehozott az élet, nehezen vette rá magát a lépések megtételére, én már csak az iyleneket vonzom, sajnos..

2016. márc. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!