Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a srácnak? Adjatok tanácsot, nekem kellene most lépnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy csoporttársam, akivel mostanában kicsit többet voltunk együtt. Semmi komoly, csak segítettem neki egy vizsgájában. Sokat beszélgettünk, nekem volt egy mélypontom, nemrég szakítottam a barátommal, mert megcsalt. Valahogy ezt is ezzel a csoporttársammal beszéltem meg, nem is tudom igazán miért alakult így... Közben jobban megismertem őt, és rájöttem, hogy tetszik, nagyon érdekel. Eléggé magába fordul, és kevesekkel barátkozik, és a világról is kicsit negatív a képe. Mindezek ellenére, azt hiszem, hogy engem közel engedett magához, és nagyon jól érzem magam vele. De nem tudom, hogy ő milyen értelemben néz rám :( Sokszor ír nekem facebookon, ha elmegyünk bulizni páran, és kicsit iszik, akkor sokszor ölelget, meg puszilgat, meg ilyesmik. Viszont ilyenkor sokszor úgy, hogy én is lássam, más lányokat is leszólít :/ Legutóbb is az volt, hogy buliztunk, és mikor odakeveredett hozzám, akkor tényleg átölelt, meg adott puszit, megfogta a derekam, és kikísért a taxiig is. Kicsit megharagudtam rá valami miatt, de akkor nagyon megijedt, hogy haragszom, és bocsánatot kért. Mond olyanokat, hogy nagyon örül, hogy az életében vagyok, mert olyan vagyok neki, mint egy nagyon fényes csillag :) Sokszor használ ilyen hasonlatokat, amiknek az a lényege, hogy a sok rossz mellett én ott vagyok neki, és ennek örül. Viszont ma is pl. nagyon távolságtartó volt velem bent az iskolában, hűvös, és ezt nem értem :( Nem csináltam semmi rosszat. Még mindig szokott nekem írni facebookon, de az egyetemen akkor is hűvös, szótlan, rám sem néz :( Elszomorít, mert én lehet kezdtem mkicsit többet érezni iránta, és nekem úgy tűnt, ő is. Ti mit gondoltok?


2016. febr. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mi mit gondolunk.

Az a biztos, ha leülsz vele és megkérdezed, ő mit gondol a kapcsolatotokról, és elmondod ŐSZINTÉN, hogy te mit szeretnél. Ha találkoznak az igények, akkor szuper, ha meg nem, akkor nem töltesz vele kettesben többé időt, mert az neked lenne szar. Ennyi.

2016. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha visszahúzódó típus, akkor lehet, hogy azért kerül az egyetemen, mert fél, hogy esetleg beég mások előtt, ha te elutasítod. Mindenképp közeledj felé szerintem, aztán lesz, ami lesz. Hajrá! :)
2016. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!