Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnatok segiteni? Az exemrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni? Az exemrol lenne szo meg el se sem kezdodott de mar szerelmi banatom van. :/ talan lett volna meg eselyem nala?

Figyelt kérdés
az exemre 5 eve gondolok nem tudom elfelejteni pedig mikor vele voltam hosszu ideig se voltunk eggyut es csak csok volt koztunk meg oleles semmi mas.,hiaba volt 4 evig tarto elletarsi viszonyom,de meg akkor sem tudom elfelejteni...:/ 10 napja kuldtem neki facebookon,egy barati korlevelet,utana azt irta fain vagyok es kerdezte,hogy mi van velem. elkezdtunk beszelgetni,en irtam neki,hogy jo lenne mar osszefutni,de ha nem akar nem muszaj. o erre azt irta hogy neki o is felakarta ajanlani ezt hogy talalkozzunk. :/ eddig oke,sokat viccelodtunk lajkolta a kepem es a szerelmes videot amit megosztottam amit celozgatas irant raktam ki hogy felfigyeljen ra. :/ kerdezte mindig mit csinalok egyszer ő irt ,ram. de altalaban mindig en kerestem de irtam ha zavarom akkor mondja meg. :/ nem zavartam elvileg. de viszont tegnap irt ram egy csavo,es hat olyan dolgokat hogy o elvesz engem mert kell neki feleseg mert azert penzt addnak xD en meg elkezdtem vele viccelodbi oltogatni de csak viccbo,es irta ha akarom szombaton talalkozzunk,de az itt a gaz,hogy az exemmel is megbeszeltuk hogy szombaton talalkozunk. es neztem a kepeit ennek a csavonak,es kiderult,hogy az ismerose az exem testvere. :// es miutan ezzel a csavovql beszeltem,az exem se ir mar ugs vissza olyan fura nekem. utoljara hogy tuti a talalkozo,de miert akarok vele talalkozni ennyire,es mondjam meg az oszintet en erre annyit irtam hogy mert reg lattam,de arra megkerem hogs ha nem akar akkor irja le.de semmi smilyt nem irt pedig mindig miota beszelunk mindig kuldott. most olyan fura. :/ azt se kerdezi hogy mi a helyzet pedig eddig mindig erdeklodott,ha irtunk. arra is gondoltam hogy a csavoval letesztelt. :/ hat en szivem szerint megmondanam neki hogy mit erzek iranta vagy koppanok vagy nem,nem tudom de nagyon nehez ez nekem,most. mig nem brszeltem a testvere ismerosevel semmi baj nem volt. de en ugy erzem nelkule semmi nem fog menni. jobb lenne ha leirnam neki amit erzek ha nemet mond akkor talan belenyugszok :/ de felek ez tudom ciki de nagyon erzem hogy ezt az apro szeretlek szot ki tudjam mondani,valahogy erzem hogy el kell neki mondjam. azt is megereztem hogy en nekem kell kezdemenyeznem hogy elkezdjunk beszelgetni,el is kezdtunk. :/ de ez most megszakadt. mit csinaljak mindjam el az erzeseimet neki? olyan furan jottek ossze a dolgok . ezzel a csavoval is nem kellet volna igent irnom hogy megcsomolnam meg ilyenek meg viccbol sem. :/ most mar letitottam a csavot leirtam neki ez nem fog menni,csak vicceltem velee.
2016. febr. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: személyesen beszéld meg vele,menj el hozzá,kopogtass be ha kell,vagy menj el a munkahelyére vagy valami!


ne engedd, hogy mások bekavarjanak olyanba,ami még el sem kezdődött!


írásban,meg fb-okon könnyen megszakad a kapcsolat,szóval ÉLŐBEN próbáld meg,legalább azonnal választ kapsz.

2016. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mit irjak neki mert latom hogy elolvasta amit irtam. o kerdezte hogy miert akarok annyira talalkozni vele mondjam meg neki oszinten. en leirtam neki igy:


jááj :D csak azert mert regen lattalak de ha te nem akarsz,akkor nem baj csak ird le erre kerlek


na ezt irtam le neki es bem valaszol.de elotte meg irta higy tutira talalkozunk cdak azt nem tudja hanykor.ez mit jelent nen tudom.mit kene irjak neki,hogy tudassam vele hogy,tudom hogy nem irt vissza?

2016. febr. 19. 14:42
 3/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom megtenni hogy bekopogtassak meg ilyenek. csak itt facen tudok vele beszelni
2016. febr. 19. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy el kene felejtenem??? de hogyan mikor 5 eve azt erzem hogy őt szeretem igazan? probaltam nem ment ennyi ido alatt nem is tudom
2016. febr. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!