Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy a randipartnereim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a randipartnereim azért izgulnak randin, mert 'jó csaj' vagyok?

Figyelt kérdés

A legutóbbi 3 randipartnerem nagyon izgult(ők hívtak el természetesen),egyikőjük teljesen leblokkolt,alig szólalt meg,érezni lehetett az idegességét a levegőben,pedig baromi jó testű és jóképű srác,azt gondoltam,nagyon magabiztos lesz.Holott amikor cseten beszéltünk,folyamatosan elárasztott a bókokkal,de végül abbamaradt az ismerkedés,mert élőben nem tudtunk rendesen beszélgetni,annyira izgatott volt:D Szinte csak én beszéltettem.

A másik 2-vel is én szakítottam meg a kapcsolatot,mert nekem tényleg kell,hogy egy pasi határozott legyen...😪


Ez lehet azért,mert csinos nő vagyok?Nem fényezni akarom magam,de tényleg kíváncsi vagyok,hogy mitől lehettek ennyire izgatottak.Már kezdem azt érezni,hogy velem van valami,de lehet csak pont ilyen félénkebb pasikat fogtam most ki:D

20L



2016. febr. 20. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem izgulnék;)
2016. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem azért nem jutottak szóhoz, mert olyan bomba nő vagy, hanem azért, mert ők ilyenek. Az izgulás sokaknál szótlansággal jár. Félnek a randi előtt. Ez természetes, ami idő után oldódik.


Mennyi idő után dobtad ki őket, hogy még lehetőségük se volt bizonyítani, hogy élőben tudnak felszabadultak is lenni?

Mivel vannak olyanok, akinek idő kell, hogy feloldódjanak a másik társaságában.

2016. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kb 3 hét ismerkedés után.Az a baj,hogy ha valaki már az elején tutyimutyi,az nem igazán fog meg,adtam nekik időt,főleg a legutóbbinak,akiről bővebben írtam,mert ő jött be a leginkább,de ha nem tudunk rendesen kommunikálni,akkor mit csináljak?:S
2016. febr. 20. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok egy bomba nő, de nálam is blokkolódnak... vagy! Lehet én is bombasztikus vagyok! YEAH!


Ez nem rólad szól nyusszancs, hanem hogy ilyenek az adott randipartnerek.

2016. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt még szerintem az is a baj, hogy te se tudtál az adott helyzettel mit kezdeni és inkább menekülőre fogtad a dolgot. Ahelyett, hogy leültél volna velük beszélgetni erről a szituációról, hogy látod rajtuk, hogy mennyire idegesek és próbáltad volna oldani a helyzetet, te 3 hét után dobtad őket. 3 hét azért nem olyan sok idő! Főleg, ha az izgulós fél látja, hogy a másik még segíteni se próbál neki, hogy feloldódjon.


Legközelebb beszélj vele erről, és nyugtasd őt, ha látod, hogy mennyire izgul.

2016. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jó,mondtam,hogy nem fényezni akarom magam:D De azért gondoltam erre,mert régebben,amíg nem adtam annyira a külsőmre,nem jártam edzeni,formásítani(bár akkor is vékony voltam),nem hordtam magassarkút és úgy alapból nem adtam annyit magamra,ez nem volt jellemző.Hogy így izgultak volna a partnereim.

De lehet tényleg csak pont ilyeneket fogtam ki:)

2016. febr. 20. 13:02
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 pedig ezt is próbáltam,úgy érzem :S Legközelebb próbálok még közvetlenebb lenni!
2016. febr. 20. 13:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők a legmaganyosabbak. Nem azért mert annyira jók, ha nem mert többet képzelnek...
2016. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magányos,tökéletesen elvagyok szingliként is és több komoly kapcsolatom is volt már,köztük egy kétéves :) Szóval ezt most mi alapján gondolod?Mert nem jövök össze az első adódó alannyal?
2016. febr. 20. 13:21
 10/16 anonim ***** válasza:

Én pont a fordítottad vagyok. Én "tip-top" csaj voltam. Formás alak, magassarkú, smink, smukk, szexi/elegáns göncök. És akkor tényleg sokkal magányosabb voltam.


Most hogy topis vagyok, a közvetlen stílusom nem felkérés a férfi szemében egy numerára. És sokkal több barátom és ismerősöm van.

2016. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!