Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randivonalról ha érkezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonalról ha érkezik egy értesítés e-mail-re, hogy Béla megnézett majd én is megnézem őt, ezután én kellene kezdjem az ismerkedést írva egy üzenetet neki, vagy inkább várjam meg, hogy ő írjon? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kicsit tapasztalatlan vagyok online társkeresésben :) . Köszönöm. 27 L

2016. febr. 20. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A randivonallal az a baj ha egyikotok sem fizetett elo akkor nem is tudtok egymasnak irni.

Egy szia, szimpatikusnak talaltalak az adatlapod alapjan uzenet meg nem von maga utan harakirit.

2016. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
100%

Írj neki valami biztatót

veszteni valód nincs

2016. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi neked, akkor írj. Elvégre ismerkedni vagy ott te is és más is.

Maga az a tény, hogy megnéztek, semmit nem jelent. Nem biztos, hogy tetszettél is neki.


Írj neki egy pár soros levelet, hogy nyitott vagy ismerkedésre. Ne túl hosszút, nem itt kell elmesélned a fél életed. Csak egy jelzést....

Ha egy 30-as pasi ezt nem tudja kezelni, akkor úgyis kakaó.

2016. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megnézett és akart volna valamit, írt volna.
2016. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!