Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányszor hallottátok ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor hallottátok ezt már a randi után a nőtől, hogy "ne haragudj nagyon aranyos vagy de többet nem tudok elképzelni"?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10. után már nem számoltam.
2016. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus szöveg lenne? :D
2016. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez főleg akkor "poénos" ha pár nap múlva látod valami tök hasonlóval, mint Te...
2016. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Aki mar tobb, mint 10x hallja, az elgondolkodhat azon,hogy valamit rosszul csinal. Ja, hogy konnyebb a noket kollektiven utalni? Akkor bocs. :D


23L

2016. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 mégis min? Bejárok dolgozni, el tudok beszélgetni szinte bármiről, nem vagyok fogyatékos, nincs káros szenvedélyem, vannak céljaim, hobbim, életem, érdeklődési köröm.


Min kéne elgondolkodnom ezek után?


tipikus női sablon szöveg. Változzon a pasi, rúgja fel az megszokott életét miattunk, csak azért mert mi nők vagyunk és mi nem fogunk változni 1 pasi miatt se! bla bla bla

2016. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4-ea vagyok. Szerintem nem csak a randikra igaz, hanem minden masra az eletben, hogy ha valamit allandoan ugyanugy csinalsz, akkor allandoan ugyanazt az eredmenyt fogod kapni. Es ha azok a nok, akik kikosaraznak, mas ferfival/ferfiakkal ossze tudnak jonni, akkor nehogy mar nekik kelljen valamin valtoztatniuk. Ilyenkor nyilvanvalo, hogy nem bennuk van a hiba, hanem abban, aki 10 KULONBOZO csajtol kapja meg ugyanazt az EGYFELE velemenyt. Es ha meg valakinek nincs szuksege valtoztatasra, mert ugy is kepes elerni, amit akar (ez esetben kapcsolatot kialakitani az ellenkezo nemmel)? Akkor is ok a hibasak? Mert neked nem jott ossze? Ez mar irigykedes.


Es ha valakit tizedszerre is elutasitanak, mert tizedszerre sem hajlando valtoztatni a taktikajan, akkor megis ki az, aki nem akar megvaltozni? Hmm? :)

2016. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es nem ilyenekre gondoltam, hogy van munkad meg nem vagy fogyatekos. Hat meg jo :D hanem az is lehet, hogy a beszelgetest rontod el valamivel. Annyitol nem fognak beled zugni a nok, hogy van munkad, ezt el lehet felejteni. Ha pl nem lehet veled elbeszelgetni semmirol, mert az onbizalom-hianyod miatt gyulolsz magad korul mindenkit vagy tul nagy az egod stb, akkor nekem peldaul egesz biztosan nem fogsz tetszeni, tok mindegy, hogy van munkad meg hobbid. Ismetlem, ezek csak peldak, de sajnos tapasztalaton alapulnak.
2016. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem tök mindegy, az első benyomást elszúrod onnantól game over.


Csak akkor mi van #4, ha valaki több taktikát, stratégiát is megpróbált már? A humortól kezdve a keménykedésen át a "leszarok mindent laza vagyok" és még a törtetést is...?

2016. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nem lehet, hogy olyan csajoknal probalkozol, akik nem a te "sulycsoportodba" tartoznak, ami a kulsejuket illeti? Tudom, csunya dolog ilyet mondani, de ilyen az elet. Igazsagtalan. En is atlagos lany vagyok, nem is probalkoznak nalam a jo pasik, hanem azok a baratnomre repulnek ra. Meg az is erdekes, hogy amig egyedul vagyok, eszre sem vesznek, de amikor a baratnommel, akkor esetleg velem is szoba allnak, de csak a baratnom miatt, utana el vagyok felejtve. :D csak mielott azt hinned, en vagyok a jo csaj, aki valogathat. Nem eleg csajnak lenni, jol is kell kinezni. Szoval nekem sem az isteni pasik jutottak, es ha a hozzad kepest tul jo csajokat hajkuraszod folyton, annak mindig csalodas lesz a vege. Vannak kivetelek, de altalaban az emberek a nagyjabol hozzajuk hasonlo szinten levovel erzik komfortosan magukat, hiszen nem akarnak a parjukkal "versengeni", mert az teljesitesi kenyszert szul, ami megoli a kapcsolatot. En sem ereznem jol magam egy jo pasival, rogton gyanakodnek, hogy mit akar ez tolem, meg mellette nyilvan rondabbnak tunnek, mint amilyen vagyok es az sem lenne kellemes.
2016. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem sokszor, mivel nagyon kevés alkalmam adódott randizni az elmúlt 15 évben, egyszerűen azért mert ocsmány vagyok és alacsony.
2016. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!