Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, akivel összejöttünk, alakult a dolog, de kiderült,hogy kb.össze - vissza hazudozik nekem. Megmondtam neki, hogy így nem szeretném folytatni, mert nem tudnék benne megbízni. Először ezt normálisan, nyugodtan közöltem vele, de nem értette meg, továbbra is keresett. Ekkor már kicsit erélyesebben kértem, hogy hagyjon békén,de ez sem vált be, sőt, elkezdett olyanokat írni,hogy én ezt nem tehetem meg vele, ő ezt nem érdemli meg, nem adja fel és hasonlók...most már ott tartok, hogy nem válaszolok az üzeneteire, de csak irkál még mindig, igaz már ritkábban. Ilyenkor mit érdemes tenni? 24/L
2016. febr. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Gyere össze egy magasabb izmosabb csávóval, ebben úgyis jók vagytok.
2016. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Letiltani és nem válaszolni.
2016. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Evergrey ***** válasza:
100%
Letiltani mindenhonnan.
2016. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, azt elfelejtettem írni, hogy fb-ról le van tiltva, de a telefonommal nem tudok mit tenni, ott írja most az sms-ket, amikre nem válaszolok. Csak utoljára már azt is kitalálta, hogy tudja, mikor megyek haza, és várni fog a vonatnál.
2016. febr. 23. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Telefonszamat nem tudod letiltani?

Milyen telefonod van?

2016. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Evergrey ***** válasza:
Attól függően, hogy milyen telefonod van, ott is le tudod tiltani a számát.
2016. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam olyan van, hogy fekete és fehér lista. Na az ő száma a feketén van, az elvileg blokkolná mind a hívásait, mind az sms-ket, a hívásnál működik is ( igaz hívni már nem szokott mostanában), de az sms-ket ugyanúgy megkapom...egy Lenovo egyébként
2016. febr. 23. 20:20
 8/9 Evergrey ***** válasza:
Calls Blacklist - Call Blocker app a Play Store-ból a visszajelzések alapján hatékony, ha Lenovod van, akkor gondolom Android. :)
2016. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,androidos :) Köszönöm a segítséget!!
2016. febr. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!